Börjar: 3 jun 2024 15:46Avslutas: 11 jun 2024 17:00
11 JUNI 2024
32993
Dekoration/fågelbur. Samtida.
Slutpris290 SEK
32974
Hemvändarhundar/rishundar. England.
Slutpris80 SEK
32981
Diverse. Bl.a belysning, bordsur Junghans.
SlutprisInga bud
32978
NILS KÄHLER. Vas, signerad, Danmark.
Slutpris230 SEK
32999
LOL Dockhus med tillbehör.
Slutpris950 SEK
32994
Fotogenlampa. S.k Torparlampa.
Slutpris100 SEK
32998
Gungstol.
Slutpris80 SEK
32987
Kaffeservis. "Prairie Rose", Royal Albert.
Slutpris500 SEK
32777
ITT. HiFi 8031B Tuner/Amplifier & HiFi 8020 Cassette deck.
Slutpris120 SEK
33003
Visningstavla för svarvstål.
Slutpris80 SEK
32983
Vas, Stengods, Rörstrand, signerad DA.
Slutpris100 SEK
32986
Tennstop, Dahlström, M8 1932.
Slutpris100 SEK
32997
4 Stolar. Oljad ek, "Ven", MIO.
Slutpris80 SEK
32977
Skulptur, metall, på stensockel, 1930-talet.
Slutpris80 SEK
33001
TRÄDGÅRDSURNA. Sten, samtida.
Slutpris1 100 SEK
32985
Vas/krus. Keramik, signerad Fogelberg.
SlutprisInga bud
32992
2 Rejäla grillspett & besman.
Slutpris80 SEK
32772
Tidningsställ. Rotting, 1900-tal.
Slutpris80 SEK
33000
LCD TV. SONY, 40 Tum.
SlutprisInga bud
32797
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft.
SlutprisInga bud
32973
Kandelabrar, 1 par, mässing/trä, OH Lagerstedt, Eskilstuna, Art Deco.
Slutpris500 SEK
32980
Piedestal, Konstmassa.
Slutpris160 SEK
32805
SOFFBORD, björk, Ulferts.
SlutprisInga bud
32989
Diverse spel.
Slutpris120 SEK
32991
Bakugan figuriner m.m.
Slutpris350 SEK
32972
PER LILJEGREN, 2 Delar glaserat stengods, signerade.
SlutprisInga bud
32984
Träskulpturer, Afrika.
Slutpris80 SEK
32784
BRASSET, 4 delar, smide, 1900-tal.
SlutprisInga bud
33004
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad
G. Malmros & daterad -74.
SlutprisInga bud
32990
Diverse. Bl.a Koppar m.m.
Slutpris80 SEK
32982
Hemvändarhundar. Beswick.
Slutpris100 SEK
33002
Ryamatta. Tabergs.
Slutpris120 SEK
32822
BASF 9120. CC-Recorder Cr02
SlutprisInga bud
32996
Litet teakbord.
SlutprisInga bud
32995
Fotogenlampa. Mässing, 1900-talet.
Slutpris80 SEK
32975
HUGO ROSBERG & BARSEBÄCKS HAMN. Vaser.
SlutprisInga bud
32988
Stormlykta. Optimus 300.
Slutpris140 SEK
32976
Servisdelar, Mariehult.
SlutprisInga bud
32979
Diverse vinylskivor.
Slutpris290 SEK