Börjar: 18 jun 2024 08:43Avslutas: 25 jun 2024 17:00
25 JUNI 2024
33215
TURE LIDSTRÖM. Akvarell.
Slutpris80 SEK
33255
Diverse prismor.
Slutpris230 SEK
33233
6 Sittdynor.
Slutpris200 SEK
33247
Diverse. Bl.a Toarpskrona m.m.
Slutpris100 SEK
33224
Äldre mangelkorg.
Slutpris80 SEK
33232
Tryck av John Bauer, Gallo & Reproduktioner av Per-Olof Olsson, Alma Öhrström.
Slutpris80 SEK
33231
Diverse Lego, Cirka 5,5kg.
Slutpris450 SEK
33218
THOMAS FRISK. Färglitografi, "Utsikt mot Fyllinge", signerad, daterad -80 & numrerad 102/210.
SlutprisInga bud
33240
Diverse. Keramik, glas & tenn.
SlutprisInga bud
33226
Diverse. Bl.a glas, porslin m.m.
Slutpris100 SEK
33254
2 Ljusstakar. Malm.
Slutpris100 SEK
33245
Panasonic Portable stereo CD system & CD-skivor.
Slutpris80 SEK
33216
OLLE AGNELL. Etsning, "Liten Madonna", signerad & numrerad 71/130.
Slutpris20 SEK
33239
Slutpris80 SEK
33257
Skatebord.
SlutprisInga bud
33225
FDC. Fregatten Jylland.
Slutpris80 SEK
33259
Diverse belysning. Bl.a Malm,Hemi.
SlutprisInga bud
33214
120 Miniatyrgrisar, oanvända.
Slutpris80 SEK
33221
OLLE AGNELL. Litografi, "Vågsköljd strand, Kreta", signerad & numrerad 15/90.
Slutpris20 SEK
33258
Skrivmaskin. Olivetti, Lettera 32.
Slutpris120 SEK
33252
Diverse porslin & keramik. Bl.a Arabia, Gustavsberg, Rörstrand m.m
SlutprisInga bud
33249
Diverse prismor.
Slutpris230 SEK
33220
STIG VIDI ÅSBERG. Litografi, signerad & numrerad 9/30.
Slutpris20 SEK
33236
FDC, Grönland.
SlutprisInga bud
33251
7 Kaffekoppar. "Landscape", Arabia.
SlutprisInga bud
33234
Elvis, Magneter.
Slutpris80 SEK
33219
JOHANN ELIAS RIDINGER, Kopparstick, jaktscen, 1700 talet.
Slutpris60 SEK
33029
BORD. Trä, 1800/1900-tal.
Slutpris100 SEK
33244
Bordslampa, Strindberg-stil, Cottex.
Slutpris80 SEK
33248
ISO PAHKALA. Vas, Finland, signerad.
SlutprisInga bud
33235
Diverse. Bl.a pipa, mynt, tenn m.m.
Slutpris80 SEK
33253
Skrivbordslampa. Femo, Typ 55.
SlutprisInga bud
33241
Diverse mobiltelefoner.
Slutpris100 SEK
32897
Stol. Rokoko-stil.
Slutpris80 SEK
33246
ROLF PALM. 2 Mindre krus, Mölle, signerade.
Slutpris80 SEK
33238
Diverse kaffekoppar.
SlutprisInga bud
33228
Specerihylla. "Elit", Rörstrand.
Slutpris290 SEK
33217
INGVAR HANSSON. Torrmålsgravyr, "Västra Stranden" signerad & numrerad 3/30.
SlutprisInga bud
33256
Diverse porslin. Bl.a Porsgrund. Arabia m.m.
SlutprisInga bud
33229
Litet bord. Habitat, metall & trä.
Slutpris100 SEK
33242
Fat, "Jugend", Gustavsberg.
Slutpris80 SEK
33227
6 Pussel. Oanvända, inplastade.
Slutpris200 SEK
33237
SVEN PALMQVIST, Vas, Orrefors, signerad.
SlutprisInga bud
33260
Diverse äldre läsbart m.m. Bl.a Frihet, Varia m.m.
Slutpris80 SEK
33243
Diverse prismor.
Slutpris180 SEK
33250
LOD, Gjutjärn, "Asbestos sad iron"
SlutprisInga bud
33222
ULF ONSBERG. Litografi, signerad & numrerad 108/150.
Slutpris20 SEK