Börjar: 18 jun 2024 08:43Avslutas: 25 jun 2024 17:00

25 JUNI 2024

TURE LIDSTRÖM. Akvarell.
33215
TURE LIDSTRÖM. Akvarell.
Slutpris80 SEK
Diverse prismor.
33255
Diverse prismor.
Slutpris230 SEK
6 Sittdynor.
33233
6 Sittdynor.
Slutpris200 SEK
Diverse. Bl.a Toarpskrona m.m.
33247
Slutpris100 SEK
Äldre mangelkorg.
33224
Äldre mangelkorg.
Slutpris80 SEK
Tryck av John Bauer, Gallo & Reproduktioner av Per-Olof Olsson, Alma Öhrström.
33232
Slutpris80 SEK
Diverse Lego, Cirka 5,5kg.
33231
Diverse Lego, Cirka 5,5kg.
Slutpris450 SEK
THOMAS FRISK. Färglitografi, "Utsikt mot Fyllinge", signerad, daterad -80 & numrerad 102/210.
33218
SlutprisInga bud
Diverse. Keramik, glas & tenn.
33240
SlutprisInga bud
Diverse. Bl.a glas, porslin m.m.
33226
Slutpris100 SEK
2 Ljusstakar. Malm.
33254
2 Ljusstakar. Malm.
Slutpris100 SEK
Panasonic Portable stereo CD system & CD-skivor.
33245
Slutpris80 SEK
OLLE AGNELL. Etsning, "Liten Madonna", signerad & numrerad 71/130.
33216
Slutpris20 SEK
33239
Slutpris80 SEK
Skatebord.
33257
Skatebord.
SlutprisInga bud
FDC. Fregatten Jylland.
33225
FDC. Fregatten Jylland.
Slutpris80 SEK
Diverse belysning. Bl.a Malm,Hemi.
33259
SlutprisInga bud
120 Miniatyrgrisar, oanvända.
33214
120 Miniatyrgrisar, oanvända.
Slutpris80 SEK
OLLE AGNELL. Litografi, "Vågsköljd strand, Kreta", signerad & numrerad 15/90.
33221
Slutpris20 SEK
Skrivmaskin. Olivetti, Lettera 32.
33258
Slutpris120 SEK
Diverse porslin & keramik. Bl.a Arabia, Gustavsberg, Rörstrand m.m
33252
SlutprisInga bud
Diverse prismor.
33249
Diverse prismor.
Slutpris230 SEK
STIG VIDI ÅSBERG. Litografi, signerad & numrerad 9/30.
33220
Slutpris20 SEK
FDC, Grönland.
33236
FDC, Grönland.
SlutprisInga bud
7 Kaffekoppar. "Landscape", Arabia.
33251
SlutprisInga bud
Elvis, Magneter.
33234
Elvis, Magneter.
Slutpris80 SEK
JOHANN ELIAS RIDINGER, Kopparstick, jaktscen, 1700 talet.
33219
Slutpris60 SEK
BORD. Trä, 1800/1900-tal.
33029
BORD. Trä, 1800/1900-tal.
Slutpris100 SEK
Bordslampa, Strindberg-stil, Cottex.
33244
Slutpris80 SEK
ISO PAHKALA. Vas, Finland, signerad.
33248
SlutprisInga bud
Diverse. Bl.a pipa, mynt, tenn m.m.
33235
Slutpris80 SEK
Skrivbordslampa. Femo, Typ 55.
33253
SlutprisInga bud
Diverse mobiltelefoner.
33241
Diverse mobiltelefoner.
Slutpris100 SEK
Stol. Rokoko-stil.
32897
Stol. Rokoko-stil.
Slutpris80 SEK
ROLF PALM. 2 Mindre krus, Mölle, signerade.
33246
Slutpris80 SEK
Diverse kaffekoppar.
33238
Diverse kaffekoppar.
SlutprisInga bud
Specerihylla. "Elit", Rörstrand.
33228
Slutpris290 SEK
INGVAR HANSSON. Torrmålsgravyr, "Västra Stranden" signerad & numrerad 3/30.
33217
SlutprisInga bud
Diverse porslin. Bl.a Porsgrund. Arabia m.m.
33256
SlutprisInga bud
Litet bord. Habitat, metall & trä.
33229
Slutpris100 SEK
Fat, "Jugend", Gustavsberg.
33242
Fat, "Jugend", Gustavsberg.
Slutpris80 SEK
6 Pussel. Oanvända, inplastade.
33227
Slutpris200 SEK
SVEN PALMQVIST, Vas, Orrefors, signerad.
33237
SlutprisInga bud
Diverse äldre läsbart m.m. Bl.a Frihet, Varia m.m.
33260
Slutpris80 SEK
Diverse prismor.
33243
Diverse prismor.
Slutpris180 SEK
LOD, Gjutjärn, "Asbestos sad iron"
33250
SlutprisInga bud
ULF ONSBERG. Litografi, signerad & numrerad 108/150.
33222
Slutpris20 SEK