Börjar: 19 jun 2024 12:20Avslutas: 27 jun 2024 17:00
27 JUNI 2024
33297
PELLE ENGMAN. Litografi, "Mås", signerad, daterad -86 & numrerad 134/240.
SlutprisInga bud
33294
Diverse beslag till möbler.
Slutpris80 SEK
33290
Rejält matbord av återvunnet trä.
Slutpris800 SEK
33286
ANNA-LISA THOMSON. Vas, Upsala Ekeby.
Slutpris260 SEK
33065
SURROUNDSYSTEM, med dvd-spelare, Canton och Panasonic SA-XR 15.
Slutpris120 SEK
33083
Diverse lampkupor.
Slutpris40 SEK
33298
MARGIT HÖGSTEDT. Akvarell, "Berglandskap", signerad & daterad -35.
SlutprisInga bud
33081
Balja, Emaljerad plåt, Polen.
Slutpris80 SEK
33292
SlutprisInga bud
33092
HARALD WIBERG. Litografi, signerad & daterad 1948.
Slutpris80 SEK
33289
2 Roulettespel.
Slutpris80 SEK
33072
Liten poolpump, Jilong & Ultrasonic.
SlutprisInga bud
33293
Cykelställ till dragkrok & rattlås.
Slutpris100 SEK
33094
HARRY OLSSON. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
33291
Diverse porslin, Keramik m.m.
SlutprisInga bud
33278
2 Äldre taljor/block i metall & dekoration.
Slutpris120 SEK
33302
ERIK JEAN. Olja på pannå, "Stadsmotiv", signerad.
SlutprisInga bud
33273
Diverse tallrikar. Bl.a Fyrklövern, Höganäs m.m.
Slutpris80 SEK
32631
Diverse verktyg m.m.
SlutprisInga bud
33268
Ermax kaffekokare till bil, Lastbil, Husbil m.m.
Slutpris80 SEK
33303
FRANCOIS-ROBERT INGOUF EFTER SIGMUND FREUDENBERGER. Kopparstick, "La Promenade Du Soir 1774"
Slutpris80 SEK
33271
Diverse leksaker & flygande lanternor.
Slutpris100 SEK
33287
Kikare. Carl Zeiss, Jena, 6x24.
Slutpris100 SEK
33275
3 Skeppsljusstakar. Dorre, mässing, oanvända.
Slutpris320 SEK
33284
2 Cykelställ till bilar utan dragkrok.
Slutpris80 SEK
33301
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Färglitografi, "Gallop Race", signerad, daterad -59 & numrerad 114/200.
Slutpris80 SEK
33285
Äldre coronaspel.
Slutpris80 SEK
33276
Diverse verktyg.
Slutpris120 SEK
33269
Diverse. Bl.a tenn, gnistskydd, vägghylla m.m.
SlutprisInga bud
33091
MICHAEL QVARSEBO. Olja på duk, signerad & daterad -67.
Slutpris230 SEK
33274
Diverse keramik & porslin. Bl.a Höganäs, Deco, Gustavsberg m.m.
Slutpris80 SEK
33270
Symaskin. Singer 99K.
Slutpris80 SEK
33300
CURT FORS. Litografi, signerad & numrerad 6/10.
SlutprisInga bud
33277
2 Skeppsklockor. Mässing/Malm, oanvända.
Slutpris100 SEK
33295
Väggur, Manthe.
Slutpris80 SEK
33279
Kruka. "Stockholm", Gustavsberg.
Slutpris160 SEK
33267
Dockvagn Emmaljunga & barnservis.
Slutpris230 SEK
33288
Diverse. Bl.a Självjusterande laser-instrument m.m.
Slutpris100 SEK
33299
LASSE ÅBERG. Färglitografi, "Musse Pigg", signerad, daterad -83 & numrerad 875/1000.
Slutpris100 SEK
33272
Diverse ramar.
Slutpris160 SEK
33280
Diverse beslag till möbler.
Slutpris100 SEK
33076
Pool slang. Ø32 MM.
SlutprisInga bud
33296
SlutprisInga bud