Börjar: 22 jul 2024 11:06Avslutas: 30 jul 2024 17:00
30 JULI 2024
34275
Modellskepp.
Slutpris120 SEK
34273
Vas/konstglas, SEA Glasbruk.
Slutpris120 SEK
34253
KLACKRING. Sterlingsilver, storlek 21,5.
Slutpris100 SEK
34257
NILS NILSSON. Olja på pannå, signerad N. Nilsson.
SlutprisInga bud
34255
Skrivbord. Furu, samtida.
SlutprisInga bud
34246
Diverse elektronik
Slutpris80 SEK
34293
LISA LARSON, Figurin, "Dora", Stengods, Gustavsberg, signerad.
Slutpris2 600 SEK
34288
ULRICA HYDMAN VALLIEN. Fat, Kosta Boda.
Slutpris100 SEK
34266
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Ulrika. A.
SlutprisInga bud
34292
SlutprisInga bud
34242
Diverse Porslin & Keramik. Bl.a Rosa Ljung, Gefle, Gantofta m.m.
Slutpris80 SEK
34249
KLACKRING. Sterlingsilver, storlek 19.
Slutpris140 SEK
33989
VITRINSKÅP. Engelsk stil, Selva, Mahogny, Ettikettmärkt.
Slutpris950 SEK
34286
Krus, Gustavsberg.
Slutpris80 SEK
34289
SlutprisInga bud
34236
Trädgårdsdekoration.
Slutpris140 SEK
34270
Diverse ungsformar. Bl.a PYREX.
Slutpris120 SEK
34284
Skulptur. Samtida.
Slutpris290 SEK
34271
Diverse till barn.
Slutpris80 SEK
34248
Slutpris80 SEK
34281
JIE, 8 Keramiktavlor, Landskapsblommor.
Slutpris140 SEK
34258
NILS NILSSON. Olja på duk, "Motiv från Härjedalen", signerad N. Nilsson.
SlutprisInga bud
34243
Diverse mätsaker & sticksåg.
Slutpris160 SEK
34279
Ölglas, 12 stycken, "Antik", Reijmyre.
Slutpris1 400 SEK
34244
Fuskbrasa, Allen international Marketing, England.
Slutpris80 SEK
34263
NILS NILSSON. Olja på duk, "Aten, Grekland", signerad N. Nilsson.
SlutprisInga bud
34252
KLACKRING. Sterlingsilver, storlek 20.
SlutprisInga bud
34256
Äldre pelarbord. Furu, 1800/1900-talet.
Slutpris260 SEK
34241
Diverse kontorsobjekt m.m.
SlutprisInga bud
34268
AXEL OLSON. Färglitografi, signerad & numrerad 42/290.
Slutpris100 SEK
34291
Diverse porslin, Bl.a Arabia, Johnson Brothers m.m.
SlutprisInga bud
34285
Äldre kompottskål.
Slutpris80 SEK
34262
NILS NILSSON. Olja på duk, "MIdsommardans", signerad N. Nilsson.
SlutprisInga bud
34239
TV & Stereo/Radio/Cassette, ITT, RRC 5000 Color.
Slutpris200 SEK
34247
SlutprisInga bud
34234
Radio, Nostalgia AM/FM Radio.
Slutpris120 SEK
34280
Radio/CD. Philips.
Slutpris160 SEK
34260
NILS NILSSON. Olja på duk, "Motiv från Tromsö", signerad N. Nilsson.
SlutprisInga bud
34254
LEICA S6. Mikroskop för industri & material.
Slutpris500 SEK
34261
NILS NILSSON. Olja på duk, "Flickor", signerad N. Nilsson.
SlutprisInga bud
34272
Slutpris80 SEK
34282
Diverse, Bl.a knivar Tramontina, plastmås m.m.
Slutpris100 SEK
34283
Lampfot. Barock-stil.
Slutpris120 SEK
34264
NILS NILSSON. Olja på duk, "Landskapsmotiv från Narvik ", signerad N. Nilsson.
SlutprisInga bud
34287
Skulptur, samtida.
Slutpris290 SEK
34237
Verktygslåda, med diverse innehåll.
Slutpris120 SEK
34251
KLACKRING. Sterlingsilver, storlek 20,5.
SlutprisInga bud
34232
2 Taklampor.
Slutpris120 SEK