Börjar: 22 jul 2024 11:06Avslutas: 30 jul 2024 17:00

30 JULI 2024

Modellskepp.
34275
Modellskepp.
Slutpris120 SEK
Vas/konstglas, SEA Glasbruk.
34273
Vas/konstglas, SEA Glasbruk.
Slutpris120 SEK
KLACKRING. Sterlingsilver, storlek 21,5.
34253
Slutpris100 SEK
NILS NILSSON. Olja på pannå, signerad N. Nilsson.
34257
SlutprisInga bud
Skrivbord. Furu, samtida.
34255
Skrivbord. Furu, samtida.
SlutprisInga bud
Diverse elektronik
34246
Diverse elektronik
Slutpris80 SEK
LISA LARSON, Figurin, "Dora", Stengods, Gustavsberg, signerad.
34293
Slutpris2 600 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN. Fat, Kosta Boda.
34288
Slutpris100 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Ulrika. A.
34266
SlutprisInga bud
34292
SlutprisInga bud
Diverse Porslin & Keramik. Bl.a Rosa Ljung, Gefle, Gantofta m.m.
34242
Slutpris80 SEK
KLACKRING. Sterlingsilver, storlek 19.
34249
Slutpris140 SEK
VITRINSKÅP. Engelsk stil, Selva, Mahogny, Ettikettmärkt.
33989
Slutpris950 SEK
Krus, Gustavsberg.
34286
Krus, Gustavsberg.
Slutpris80 SEK
34289
SlutprisInga bud
Trädgårdsdekoration.
34236
Trädgårdsdekoration.
Slutpris140 SEK
Diverse ungsformar. Bl.a PYREX.
34270
Slutpris120 SEK
Skulptur. Samtida.
34284
Skulptur. Samtida.
Slutpris290 SEK
Diverse till barn.
34271
Diverse till barn.
Slutpris80 SEK
34248
Slutpris80 SEK
JIE, 8 Keramiktavlor, Landskapsblommor.
34281
Slutpris140 SEK
NILS NILSSON. Olja på duk, "Motiv från Härjedalen", signerad N. Nilsson.
34258
SlutprisInga bud
Diverse mätsaker & sticksåg.
34243
Diverse mätsaker & sticksåg.
Slutpris160 SEK
Ölglas, 12 stycken, "Antik", Reijmyre.
34279
Slutpris1 400 SEK
Fuskbrasa, Allen international Marketing, England.
34244
Slutpris80 SEK
NILS NILSSON. Olja på duk, "Aten, Grekland", signerad N. Nilsson.
34263
SlutprisInga bud
KLACKRING. Sterlingsilver, storlek 20.
34252
SlutprisInga bud
Äldre pelarbord. Furu, 1800/1900-talet.
34256
Slutpris260 SEK
Diverse kontorsobjekt m.m.
34241
Diverse kontorsobjekt m.m.
SlutprisInga bud
AXEL OLSON. Färglitografi, signerad & numrerad 42/290.
34268
Slutpris100 SEK
Diverse porslin, Bl.a Arabia, Johnson Brothers m.m.
34291
SlutprisInga bud
Äldre kompottskål.
34285
Äldre kompottskål.
Slutpris80 SEK
NILS NILSSON. Olja på duk, "MIdsommardans", signerad N. Nilsson.
34262
SlutprisInga bud
TV & Stereo/Radio/Cassette, ITT, RRC 5000 Color.
34239
Slutpris200 SEK
34247
SlutprisInga bud
Radio, Nostalgia AM/FM Radio.
34234
Radio, Nostalgia AM/FM Radio.
Slutpris120 SEK
Radio/CD. Philips.
34280
Radio/CD. Philips.
Slutpris160 SEK
NILS NILSSON. Olja på duk, "Motiv från Tromsö", signerad N. Nilsson.
34260
SlutprisInga bud
LEICA S6. Mikroskop för industri & material.
34254
Slutpris500 SEK
NILS NILSSON. Olja på duk, "Flickor", signerad N. Nilsson.
34261
SlutprisInga bud
34272
Slutpris80 SEK
Diverse, Bl.a knivar Tramontina, plastmås m.m.
34282
Slutpris100 SEK
Lampfot. Barock-stil.
34283
Lampfot. Barock-stil.
Slutpris120 SEK
NILS NILSSON. Olja på duk, "Landskapsmotiv från Narvik ", signerad N. Nilsson.
34264
SlutprisInga bud
Skulptur, samtida.
34287
Skulptur, samtida.
Slutpris290 SEK
Verktygslåda, med diverse innehåll.
34237
Slutpris120 SEK
KLACKRING. Sterlingsilver, storlek 20,5.
34251
SlutprisInga bud
2 Taklampor.
34232
2 Taklampor.
Slutpris120 SEK