Börjar: 6 sep 2024 13:17Avslutas: 11 sep 2024 17:00
LÅGT UTROP. 11 SEPTEMBER 2024
35103
Balalaika.
Slutpris80 SEK
35183
Golv Ljusstake, Smide.
Slutpris40 SEK
35223
Kaffeservis, 2 olika. Import & Bavaria.
Slutpris20 SEK
35049
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Thysell
SlutprisInga bud
35248
Diverse glas bl.s Orrefors ljusstakar m.m.
Slutpris40 SEK
35207
Spel.
SlutprisInga bud
35111
Diverse skyltställ till bl.a smycken m.m.
Slutpris40 SEK
35228
Plåtburkar.
Slutpris80 SEK
35348
Diverse. Bl.a en metall-fjäril, Rock Creek, metall craft USA m.m.
Slutpris20 SEK
35211
Nötknäppare. Trä, 1800/1900-talet.
Slutpris120 SEK
35182
Golvljusstake, Smide.
Slutpris100 SEK
35048
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Margit -86
SlutprisInga bud
35242
Bricka, korg m.m.
Slutpris60 SEK
35191
Slutpris40 SEK
35385
Korg, kvast & murgröna i plast.
Slutpris20 SEK
35108
Gasolkök. Zanussi.
Slutpris20 SEK
35192
Stor kruka. Samtida.
Slutpris60 SEK
34926
4 Inramade tryck. Bruno Liljefors.
SlutprisInga bud
35261
BARBRO JÖNSSON. Färglitografi, signerad, daterad -86 & numrerad 84/150.
SlutprisInga bud
35302
Pyssel, oskriva vykort & dubbelkort, presentsnören m.m.
Slutpris20 SEK
35346
SlutprisInga bud
35218
Slutpris20 SEK
34746
HANS RIPA. Olja på duk, signerad & daterad -72
Slutpris20 SEK
35213
Slutpris80 SEK
35106
LG TV. 32 Tum.
Slutpris20 SEK
35190
Servis delar. Hackefors.
Slutpris20 SEK
35194
Flätad kista/koffert.
Slutpris40 SEK
35399
Ekstol, med brodyr.
Slutpris20 SEK
35217
2 Träfigurer. Thailand.
Slutpris40 SEK
35282
3 Album. 2 Oanvända.
SlutprisInga bud
35204
Golvvas med innehåll. Målat glas.
Slutpris20 SEK
35331
Krukor.
Slutpris20 SEK
35231
Julbelysning.
Slutpris20 SEK