Börjar: 9 okt 2024 08:09Avslutas: 16 okt 2024 17:00
LÅGT UTROP. 16 OKTOBER 2024
36205
Pelarbord. 1800/1900-talet.
Slutpris80 SEK
36467
PER FRANZÉN. Litografi, "Hamninlopp", signerad & numrerad 393/395.
Slutpris40 SEK
36144
Diverse porslin.
Slutpris40 SEK
36158
9 Krukor. 3 Storlekar. Oanvända. Samtida. Vit & guld.
Slutpris180 SEK
36438
15 Fordral, Finky`s. The Walaby. Documentholder A4. Oanvända.
Slutpris100 SEK
35865
Diverse. Porslin & keramik m.m.
Slutpris20 SEK
36235
SlutprisInga bud
36224
Diverse keramik & porslin.
Slutpris20 SEK
36460
Väggbonad. Båt, hantverk.
Slutpris60 SEK
36410
Diverse. glas, spritglas.
SlutprisInga bud
36432
Diverse keramik. Bl.a Delft, Klase, Töreboda, Gabriel m.m.
Slutpris180 SEK
35870
Slutpris40 SEK
36409
Diverse. glas, spritglas.
SlutprisInga bud
36170
Diverse glas. Bl.a Kosta, Orrefors, Arcoroc, Skruf m.m.
SlutprisInga bud
36237
Slutpris120 SEK
36201
Antik pinnstol. 1700/1800-talet.
SlutprisInga bud
36451
Slutpris20 SEK
36466
PER FRANZÉN. Litografi, "Pilgrimen", signerad & numrerad 71/395.
Slutpris20 SEK
36425
7 Glas & 3 skålar. Bl.a Hagberg m.m.
Slutpris80 SEK
31970
Vitrinskåp med belysning. Samtida.
Slutpris80 SEK
35844
Diverse Porslin & Keramik.
Slutpris20 SEK
36443
Diverse spritglas.
SlutprisInga bud
35859
Diverse glas. Bl.a vaser m.m.
Slutpris20 SEK
36156
20 Fordral med dragkedja. Finky`s. Doovalacky. Oanvända.
Slutpris20 SEK
36225
Diverse glas. Bl.a Bergdala, Hovmantorp m.m.
Slutpris20 SEK
35857
Diverse figuriner & keramiktavlor. Bl.a JIE m.m.
Slutpris20 SEK
35854
KARL PERSSON. 2 Keramiktavlor. Höganäs, signerade
Slutpris20 SEK
36234
SlutprisInga bud
36428
Bordslampa, Belid & 2 spottar IKEA.
SlutprisInga bud
36439
15 Fordral, Finky`s. Big smoke. Oanvända.
Slutpris40 SEK
36394
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.
SlutprisInga bud
36182
Diverse glas. Bl.a Orrefors, Kosta, Royal Krona m.m.
Slutpris40 SEK
35853
Figurin. PAL. Spanien.
Slutpris40 SEK
35869
SlutprisInga bud
36146
Diverse porslin m.m.
SlutprisInga bud
36442
120 Kärleksfulla miniatyrgrisar. Oanvända.
Slutpris60 SEK
35867
Slutpris20 SEK
36049
Canvastavla. oanvänd, inplastad.
Slutpris40 SEK
36151
2 Fat. Glas. Samtida.
SlutprisInga bud
36152
24 Fordral, Finky`s. Back of Bourke. Oanvända.
Slutpris20 SEK