Börjar: 15 okt 2024 13:14Avslutas: 24 okt 2024 17:00
24 OKTOBER 2024
36879
Kapsylöppnare, "Ducky", Mässing.
Slutpris320 SEK
36904
Diverse till fiske.
Slutpris290 SEK
36876
ÅKE HOLM. 6 Litografier, ej inramade.
Slutpris100 SEK
36907
Piedestal. Rotting.
SlutprisInga bud
36874
Diverse koppar.
Slutpris180 SEK
36897
SlutprisInga bud
36899
2 Väskor. Röd Cavalet & Svart Mobil, Budapest.
SlutprisInga bud
36863
HJALMAR LINDBLOM. Olja på duk. "Hamnen Landskrona", signerad.
Slutpris450 SEK
36886
LISA LARSON, Väggrelief, Gustavsberg.
Slutpris550 SEK
36881
Radio. FM/AM System.
SlutprisInga bud
36888
Diverse glas. Bl.a Holmegaard m.m.
Slutpris160 SEK
36893
Nysilver & Scandia guld m.m.
Slutpris260 SEK
36875
Fat, Mateus.
SlutprisInga bud
36892
Fat, Patinerad brons med dekor av räv med byte, Otto Meyers eftr, signerad Oys.
Slutpris200 SEK
36866
HJALMAR LINDBLOM. Olja på duk, signerad.
Slutpris120 SEK
36867
GUNNAR NYLUND. Skål, Rörstrand.
Slutpris230 SEK
36870
Karaff Lena Engman SEA & 2 Irish coffee glas, oanvänt.
Slutpris120 SEK
36884
ÅKE HOLM. 4 Litografier, 2 med ram & 2 utan.
Slutpris120 SEK
36891
ULLA & GUSTAV KRAITZ, Skulptur, signerad & numrerad 2125. Lagad.
Slutpris200 SEK
36887
Diverse Vykort.
SlutprisInga bud
36889
Diverse glas. Bl.a 4 Cognac kupor, Schott Zwiesel m.m.
SlutprisInga bud
36894
Diverse CD-Skivor. Bl.a AC/DC, Metallica, Black Sabbath, ZZ Top, ABBA, Madonna m.m.
Slutpris500 SEK
36898
ULLA SÖNNERSTAM, Ljuslykta, "Knytetyg".
SlutprisInga bud
36902
Stor Elefant. Keramik.
Slutpris140 SEK
36906
Mindre hopfällbart bord. Metall & mosaik.
Slutpris80 SEK
36862
HJALMAR LINDBLOM. Olja på duk. "Borstahusen". signerad
Slutpris120 SEK
36869
Glas-skulptur. Delfin, FM Ronneby.
Slutpris80 SEK
36878
Hörlurar. Alaric 4711.
SlutprisInga bud
36890
Kanon. Stafsjö. Gjutjärn & trä.
Slutpris650 SEK
36895
Våg, Lindells. Made in sweden.
Slutpris80 SEK
36877
Krus, Rörstrand.
Slutpris200 SEK
36905
Torso.
Slutpris120 SEK
36865
Slutpris160 SEK
36873
Diverse koppar.
Slutpris180 SEK
36880
Mortel, Gjutjärn.
Slutpris80 SEK
36903
3 Krukor & 1 spargris. Elefanter.
Slutpris100 SEK
36883
Förstadagsbrev.
SlutprisInga bud
36871
Perstorp Ättika & Tellus Vacuumkaffe. Obrutna förpackningar.
SlutprisInga bud
36864
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad STRÅHED.
SlutprisInga bud
36885
HARALD SOLOMON, Figurin, porslin, Rörstrand.
Slutpris80 SEK
36868
GÖRAN WÄRFF. "Rondo", Kosta Boda, 27 delar.
Slutpris350 SEK
36872
Cocktailpinnar. Skultuna, 4 st, förgylld mässing.
Slutpris160 SEK
36882
Leksaker. Mestadels BRIO.
Slutpris200 SEK
36901
Väggrelief/ Sköld. Gjutjärn. Slagsmål vid pokerbordet.
Slutpris400 SEK
36896
Åke Holm. 6 Litografier, ej inramade.
Slutpris230 SEK
36900
4 Elefanter.
Slutpris80 SEK