Börjar: 15 okt 2024 13:14Avslutas: 24 okt 2024 17:00

24 OKTOBER 2024

Avslutad
Kapsylöppnare, "Ducky", Mässing.
36879
Kapsylöppnare, "Ducky", Mässing.
Slutpris320 SEK
Avslutad
Diverse till fiske.
36904
Diverse till fiske.
Slutpris290 SEK
Avslutad
ÅKE HOLM. 6 Litografier, ej inramade.
36876
ÅKE HOLM. 6 Litografier, ej inramade.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Piedestal. Rotting.
36907
Piedestal. Rotting.
SlutprisInga bud
Avslutad
 Diverse koppar.
36874
Diverse koppar.
Slutpris180 SEK
Avslutad
Diverse glas.
36897
Diverse glas.
SlutprisInga bud
Avslutad
2 Väskor. Röd Cavalet & Svart Mobil, Budapest.
36899
2 Väskor. Röd Cavalet & Svart Mobil, Budapest.
SlutprisInga bud
Avslutad
 HJALMAR LINDBLOM. Olja på duk. "Hamnen Landskrona", signerad.
36863
HJALMAR LINDBLOM. Olja på duk. "Hamnen Landskrona", signerad.
Slutpris450 SEK
Avslutad
LISA LARSON, Väggrelief, Gustavsberg.
36886
LISA LARSON, Väggrelief, Gustavsberg.
Slutpris550 SEK
Avslutad
Radio. FM/AM System.
36881
Radio. FM/AM System.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse glas. Bl.a Holmegaard m.m.
36888
Diverse glas. Bl.a Holmegaard m.m.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Nysilver & Scandia guld m.m.
36893
Nysilver & Scandia guld m.m.
Slutpris260 SEK
Avslutad
Fat, Mateus.
36875
Fat, Mateus.
SlutprisInga bud
Avslutad
Fat, Patinerad brons med dekor av räv med byte, Otto Meyers eftr, signerad Oys.
36892
Fat, Patinerad brons med dekor av räv med byte, Otto Meyers eftr, signerad Oys.
Slutpris200 SEK
Avslutad
HJALMAR LINDBLOM. Olja på duk, signerad.
36866
HJALMAR LINDBLOM. Olja på duk, signerad.
Slutpris120 SEK
Avslutad
GUNNAR NYLUND. Skål, Rörstrand.
36867
GUNNAR NYLUND. Skål, Rörstrand.
Slutpris230 SEK
Avslutad
Karaff Lena Engman SEA & 2 Irish coffee glas, oanvänt.
36870
Karaff Lena Engman SEA & 2 Irish coffee glas, oanvänt.
Slutpris120 SEK
Avslutad
ÅKE HOLM. 4 Litografier, 2 med ram & 2 utan.
36884
ÅKE HOLM. 4 Litografier, 2 med ram & 2 utan.
Slutpris120 SEK
Avslutad
ULLA & GUSTAV KRAITZ, Skulptur, signerad & numrerad 2125. Lagad.
36891
ULLA & GUSTAV KRAITZ, Skulptur, signerad & numrerad 2125. Lagad.
Slutpris200 SEK
Avslutad
Diverse Vykort.
36887
Diverse Vykort.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse glas. Bl.a 4 Cognac kupor, Schott Zwiesel m.m.
36889
Diverse glas. Bl.a 4 Cognac kupor, Schott Zwiesel m.m.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse CD-Skivor. Bl.a AC/DC, Metallica, Black Sabbath, ZZ Top, ABBA, Madonna m.m.
36894
Diverse CD-Skivor. Bl.a AC/DC, Metallica, Black Sabbath, ZZ Top, ABBA, Madonna m.m.
Slutpris500 SEK
Avslutad
ULLA SÖNNERSTAM, Ljuslykta, "Knytetyg".
36898
ULLA SÖNNERSTAM, Ljuslykta, "Knytetyg".
SlutprisInga bud
Avslutad
Stor Elefant. Keramik.
36902
Stor Elefant. Keramik.
Slutpris140 SEK
Avslutad
Mindre hopfällbart bord. Metall & mosaik.
36906
Mindre hopfällbart bord. Metall & mosaik.
Slutpris80 SEK
Avslutad
HJALMAR LINDBLOM. Olja på duk. "Borstahusen". signerad
36862
HJALMAR LINDBLOM. Olja på duk. "Borstahusen". signerad
Slutpris120 SEK
Avslutad
Glas-skulptur. Delfin, FM Ronneby.
36869
Glas-skulptur. Delfin, FM Ronneby.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Hörlurar. Alaric 4711.
36878
Hörlurar. Alaric 4711.
SlutprisInga bud
Avslutad
Kanon. Stafsjö. Gjutjärn & trä.
36890
Kanon. Stafsjö. Gjutjärn & trä.
Slutpris650 SEK
Avslutad
Våg, Lindells. Made in sweden.
36895
Våg, Lindells. Made in sweden.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Krus, Rörstrand.
36877
Krus, Rörstrand.
Slutpris200 SEK
Avslutad
Torso.
36905
Torso.
Slutpris120 SEK
Avslutad
HJALMAR LINDBLOM. Olja på duk, signerad.
36865
HJALMAR LINDBLOM. Olja på duk, signerad.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Diverse koppar.
36873
Diverse koppar.
Slutpris180 SEK
Avslutad
Mortel, Gjutjärn.
36880
Mortel, Gjutjärn.
Slutpris80 SEK
Avslutad
3 Krukor & 1 spargris. Elefanter.
36903
3 Krukor & 1 spargris. Elefanter.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Förstadagsbrev.
36883
Förstadagsbrev.
SlutprisInga bud
Avslutad
Perstorp Ättika & Tellus Vacuumkaffe. Obrutna förpackningar.
36871
Perstorp Ättika & Tellus Vacuumkaffe. Obrutna förpackningar.
SlutprisInga bud
Avslutad
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad STRÅHED.
36864
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad STRÅHED.
SlutprisInga bud
Avslutad
HARALD SOLOMON, Figurin, porslin, Rörstrand.
36885
HARALD SOLOMON, Figurin, porslin, Rörstrand.
Slutpris80 SEK
Avslutad
GÖRAN WÄRFF. "Rondo", Kosta Boda, 27 delar.
36868
GÖRAN WÄRFF. "Rondo", Kosta Boda, 27 delar.
Slutpris350 SEK
Avslutad
Cocktailpinnar. Skultuna, 4 st, förgylld mässing.
36872
Cocktailpinnar. Skultuna, 4 st, förgylld mässing.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Leksaker. Mestadels BRIO.
36882
Leksaker. Mestadels BRIO.
Slutpris200 SEK
Avslutad
Väggrelief/ Sköld. Gjutjärn. Slagsmål vid pokerbordet.
36901
Väggrelief/ Sköld. Gjutjärn. Slagsmål vid pokerbordet.
Slutpris400 SEK
Avslutad
Åke Holm. 6 Litografier, ej inramade.
36896
Åke Holm. 6 Litografier, ej inramade.
Slutpris230 SEK
Avslutad
4 Elefanter.
36900
4 Elefanter.
Slutpris80 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.