Börjar: 4 nov 2024 16:05Avslutas: 12 nov 2024 18:00
12 NOVEMBER 2024
37306
Tomte i terrakotta. 1940/50-talet, Tyskland.
Slutpris200 SEK
37322
2 Serveringsvagnar. MIO, metall & glas.
Slutpris100 SEK
37331
SVANTE TUVESON. Olja på duk, Abstrakt figurkomposition, signerad & daterad 1949.
SlutprisInga bud
37301
Koppar. 3 delar.
Slutpris140 SEK
37314
Byrå. "Robin", IKEA.
Slutpris80 SEK
37316
Mindre matta. "Gabbeh".
SlutprisInga bud
37293
Raclettegrill & äldre köttkvarn på stativ.
SlutprisInga bud
37304
Tomte i terrakotta, Gräfenroda, Tyskland, 1940/50- talet.
Slutpris140 SEK
37299
Diverse köksgeråd. Bl.a Kockums m.m.
Slutpris100 SEK
37330
EVA ZETTERVALL. Litografi, "Ansikte", signerad & numrerad 40/250.
SlutprisInga bud
37292
Diverse. Bl.a porslin, keramik, glas, Jul m.m.
SlutprisInga bud
37302
Resväska. Classic.
Slutpris160 SEK
37324
Spegelhylla med krokar. Metall, IKEA.
SlutprisInga bud
37294
Bijouterier.
Slutpris120 SEK
37318
4 Trädgårdsstolar. Nutida.
Slutpris180 SEK
37307
Tomte i terrakotta. Gräfenroda, Tyskland, 1940/50-talet.
Slutpris120 SEK
37312
Skrivbord. Engelsk-stil, 1900-talet.
Slutpris100 SEK
37334
ERNST NORLIND. Etsning, signerad.
SlutprisInga bud
37319
Matta. Orientalisk, Afghan
SlutprisInga bud
37297
Diverse klockor.
Slutpris290 SEK
36990
Esspressomaskin Monteriva & Kaffekvarn Santos. 3 Fas.
Slutpris700 SEK
37308
Tomte i terrakotta. 1940/50- talet, Tyskland.
Slutpris140 SEK
37326
AXEL HAMBORN. Olja på pannå, "Stadsmotiv", signerad.
SlutprisInga bud
37315
Golv/läslampa. TRIO, nutida.
Slutpris80 SEK
37333
Inomhusrollator. Trust Care.
Slutpris1 300 SEK
37321
Grill. Weber.
Slutpris450 SEK
37298
Bijouterier.
Slutpris100 SEK
37300
Maskot fotbolls-VM 1990 Italien.
Slutpris180 SEK
37332
INGEBORG B DUBOIS. Olja på duk, "Stilleben", signerad.
Slutpris160 SEK
37336
Promenad/löpband. Adrenalin.
Slutpris260 SEK
37303
Tallrikställ/kakfat. 2 Våningar, med krona på toppen, smide, samtida.
Slutpris140 SEK
37309
LCD TV, Samsung, 26 tum.
Slutpris200 SEK
37290
WILHELM KÅGE, "Pyro" & hundsaker.
Slutpris120 SEK
37327
THURE DAHLBECK. Träsnitt, "Vinter", signerad, daterad -67 & numrerad 4/16.
SlutprisInga bud
37323
Piedestal. Trä.
Slutpris80 SEK
37320
Golvlampa. Metall.
SlutprisInga bud
37296
Diverse klockor.
Slutpris230 SEK
37317
Matta. Wilton.
Slutpris400 SEK
37328
ÅKE KLINGBERG. Olja på pannå, "Hus i skogslandskap", signerad.
SlutprisInga bud
37335
Luxor. Speaker with Bluetooth. TSBT 100.
Slutpris400 SEK
37305
Tomte i terrakotta, Gräfenroda, Tyskland, 1940/50-talet.
Slutpris120 SEK
37313
Soffbord. Glas & plexiglas, Fogia.
Slutpris290 SEK
37325
Handukstork. Elektrisk, SOMA THERM.
SlutprisInga bud
37291
2 Krus Rörstrand, sommaren & blåsbälg.
Slutpris140 SEK
37295
Bijouterier
Slutpris80 SEK
37329
GÖRAN BRUNIUS. Etsning, " Rovfågel", signerad & numrerad 75/160.
SlutprisInga bud