Börjar: 4 nov 2024 16:05Avslutas: 12 nov 2024 18:00

12 NOVEMBER 2024

Tomte i terrakotta. 1940/50-talet, Tyskland.
37306
Slutpris200 SEK
2 Serveringsvagnar. MIO, metall & glas.
37322
Slutpris100 SEK
SVANTE TUVESON. Olja på duk, Abstrakt figurkomposition, signerad & daterad 1949.
37331
SlutprisInga bud
Koppar. 3 delar.
37301
Koppar. 3 delar.
Slutpris140 SEK
Byrå. "Robin", IKEA.
37314
Byrå. "Robin", IKEA.
Slutpris80 SEK
Mindre matta. "Gabbeh".
37316
Mindre matta. "Gabbeh".
SlutprisInga bud
Raclettegrill & äldre köttkvarn på stativ.
37293
SlutprisInga bud
Tomte i terrakotta, Gräfenroda, Tyskland, 1940/50- talet.
37304
Slutpris140 SEK
Diverse köksgeråd. Bl.a Kockums m.m.
37299
Slutpris100 SEK
EVA ZETTERVALL. Litografi, "Ansikte", signerad & numrerad 40/250.
37330
SlutprisInga bud
Diverse. Bl.a porslin, keramik, glas, Jul m.m.
37292
SlutprisInga bud
Resväska. Classic.
37302
Resväska. Classic.
Slutpris160 SEK
Spegelhylla med krokar. Metall, IKEA.
37324
SlutprisInga bud
Bijouterier.
37294
Bijouterier.
Slutpris120 SEK
4 Trädgårdsstolar. Nutida.
37318
4 Trädgårdsstolar. Nutida.
Slutpris180 SEK
Tomte i terrakotta. Gräfenroda, Tyskland, 1940/50-talet.
37307
Slutpris120 SEK
Skrivbord. Engelsk-stil, 1900-talet.
37312
Slutpris100 SEK
ERNST NORLIND. Etsning, signerad.
37334
SlutprisInga bud
Matta. Orientalisk, Afghan
37319
Matta. Orientalisk, Afghan
SlutprisInga bud
Diverse klockor.
37297
Diverse klockor.
Slutpris290 SEK
Esspressomaskin Monteriva & Kaffekvarn Santos. 3 Fas.
36990
Slutpris700 SEK
Tomte i terrakotta. 1940/50- talet, Tyskland.
37308
Slutpris140 SEK
AXEL HAMBORN. Olja på  pannå, "Stadsmotiv", signerad.
37326
SlutprisInga bud
Golv/läslampa. TRIO, nutida.
37315
Golv/läslampa. TRIO, nutida.
Slutpris80 SEK
Inomhusrollator. Trust Care.
37333
Inomhusrollator. Trust Care.
Slutpris1 300 SEK
Grill. Weber.
37321
Grill. Weber.
Slutpris450 SEK
Bijouterier.
37298
Bijouterier.
Slutpris100 SEK
Maskot fotbolls-VM 1990 Italien.
37300
Slutpris180 SEK
INGEBORG B DUBOIS. Olja på duk, "Stilleben", signerad.
37332
Slutpris160 SEK
Promenad/löpband. Adrenalin.
37336
Promenad/löpband. Adrenalin.
Slutpris260 SEK
Tallrikställ/kakfat. 2 Våningar, med krona på toppen, smide, samtida.
37303
Slutpris140 SEK
LCD TV, Samsung, 26 tum.
37309
LCD TV, Samsung, 26 tum.
Slutpris200 SEK
WILHELM KÅGE, "Pyro" & hundsaker.
37290
Slutpris120 SEK
THURE DAHLBECK. Träsnitt, "Vinter", signerad, daterad -67 & numrerad 4/16.
37327
SlutprisInga bud
Piedestal. Trä.
37323
Piedestal. Trä.
Slutpris80 SEK
Golvlampa. Metall.
37320
Golvlampa. Metall.
SlutprisInga bud
Diverse klockor.
37296
Diverse klockor.
Slutpris230 SEK
Matta. Wilton.
37317
Matta. Wilton.
Slutpris400 SEK
ÅKE KLINGBERG. Olja på pannå, "Hus i skogslandskap", signerad.
37328
SlutprisInga bud
Luxor. Speaker with Bluetooth. TSBT 100.
37335
Slutpris400 SEK
Tomte i terrakotta, Gräfenroda, Tyskland, 1940/50-talet.
37305
Slutpris120 SEK
Soffbord. Glas & plexiglas, Fogia.
37313
Slutpris290 SEK
Handukstork. Elektrisk, SOMA THERM.
37325
SlutprisInga bud
2 Krus Rörstrand, sommaren & blåsbälg.
37291
Slutpris140 SEK
Bijouterier
37295
Bijouterier
Slutpris80 SEK
GÖRAN BRUNIUS. Etsning, " Rovfågel", signerad & numrerad 75/160.
37329
SlutprisInga bud