Börjar: 19 nov 2024 09:04Avslutas: 26 nov 2024 18:00
26 NOVEMBER 2024
37634
Tomte. Gräfenroda, Tyskland.
Aktuellt bud80 SEK
37618
LAURITZ HJORTH. Skål på fot, Bornholm, signerad.
Startbud80 SEK
37628
Diverse PEZ.
Startbud80 SEK
37626
Diverse krus. Utländska.
Startbud80 SEK
37619
HANNE DREUTLER. Bordslampa, Atalje Lyktan för studio Åhus 1984
Aktuellt bud290 SEK
37625
Diverse prydnader. Fåglar.
Startbud80 SEK
37627
Diverse. Bl.a RetroLine m.m.
Startbud80 SEK
37617
TEDDY SEMPINSKI. Väggrelief, keramik.
Startbud80 SEK
37644
Microscope.
Startbud80 SEK
37635
Tomte. Gräfenroda, Tyskland.
Aktuellt bud80 SEK
37642
Porslin. JIE, Söholm & Saga Form.
Startbud80 SEK
37630
Diverse. Bl.a sockertopp, glas m.m.
Aktuellt bud80 SEK
37616
Diverse jul.
Startbud80 SEK
37638
ERIK ENGQVIST. Tillskriven, Fisk, skulptur, keramik, otydlig signatur.
Startbud80 SEK
37629
Diverse mynt & sedlar.
Aktuellt bud140 SEK
37442
Trädgårdssoffa. Husqvarna, 1900-talet.
Aktuellt bud350 SEK
37614
Diverse vekar till fotogenlyktor / lampor.
Aktuellt bud100 SEK
37622
Fohundar. Ett par, Kina, 1900-talet. Konstmassa.
Startbud80 SEK
37631
Diverse. Bl.a kameror m.m.
Aktuellt bud80 SEK
37647
Tomte med vagn / kruka. Gräfenroda.
Startbud80 SEK
37648
ARMENANTE VIETRI. Kanna, Italien.
Startbud80 SEK
37620
Stor katt, TRÄ.
Aktuellt bud80 SEK
37645
Diverse dockor m.m. Bl.a Barbi m.m.
Aktuellt bud80 SEK
37612
Väggmask, Afrika, form av ansikte. TRÄ & PLÅT. Samtida.
Aktuellt bud80 SEK
37633
ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Bricka, Åby Form.
Startbud80 SEK
37637
Bluetooth-hörlurar. Blåmärke, oanvända.
Aktuellt bud80 SEK
33880
JENS AAGAARD. Halskedja med hänge. Egen verkstad, niellerat sterlingsilver, 21gram.
Aktuellt bud180 SEK
37615
Diverse. Bl.a programhäften, servettringar m.m.
Startbud80 SEK
37640
Väggrelief. Tilgmans.
Aktuellt bud80 SEK
37643
Vägglampa. Ståks Amatur AB
Startbud80 SEK
37646
Servisdelar. Karlskrona, 57 delar.
Startbud80 SEK
37639
2 Figuriner. Fåglar, stengods, bl.a Erik Engqvist Råå.
Startbud80 SEK
37613
Tomte. Jenny Nyström.
Startbud80 SEK
37624
Diverse bestick & 2 kaffekannor i koppar.
Startbud80 SEK
37641
2 Vaxstapelstall. TUNA 1957 & 1967
Aktuellt bud80 SEK
37623
Diverse prydnader. Katter.
Startbud80 SEK
37632
FDC. Förstadagsbrev m.m.
Aktuellt bud80 SEK
37636
Tomte. Heissner, Tyskland.
Aktuellt bud120 SEK