Börjar: 20 nov 2024 16:23Avslutas: 28 nov 2024 18:00
28 NOVEMBER 2024
37675
Verktygslåda/lådor på hjul. Maser Cart, Kefer, plast.
Startbud80 SEK
37649
AGNETA GRANSTAD. Akvarell, "Spår", signerad AG.
Startbud80 SEK
37683
Gitarrförstärkare. Line 6, spider IV 15.
Startbud80 SEK
37665
Diverse väskor.
Startbud80 SEK
37679
Hot-Pot skålar Bodum, oanvända & 2 glas Holmegaard.
Aktuellt bud80 SEK
37662
Armband. Sötvattenpärlor. Stämplat med text silver på spännet.
Startbud80 SEK
37674
Diverse hattar.
Startbud80 SEK
37656
Glas Arcoroc, sop-set & tidningsställ smide.
Startbud80 SEK
37670
Termoskanna. STELTON, design Erik Magnussen.
Aktuellt bud80 SEK
37681
Diverse. Bl.a resestrykjärn, DVD-filmer m.m.
Startbud80 SEK
37669
2 Ytterbelysning Lombarda, oanvända & plåtlåda.
Startbud80 SEK
37651
Dynevar / Bolstervar.
Startbud80 SEK
37677
Lykta. Nutida.
Aktuellt bud80 SEK
37654
Diverse porslin & keramik. Bl.a Wallåkra, Linköping m.m
Startbud80 SEK
37667
Bänkslip. Dinamix.
Aktuellt bud80 SEK
37678
Glasblommor. Bonsai.
Aktuellt bud80 SEK
37684
Diverse väskor.
Startbud80 SEK
37680
Krukor.
Startbud80 SEK
37666
Ljuskrona. Smide.
Aktuellt bud80 SEK
37672
Diverse prydnader. Katter.
Startbud80 SEK
37668
Diverse verktyg m.m.
Aktuellt bud80 SEK
37657
Startbud80 SEK
37652
2 Dockor.
Startbud80 SEK
37655
Keybord. Musicpartner MS40.
Startbud80 SEK
37682
Startbud80 SEK
37685
VÄGGRELIEF, keramik, Ulla Winblad, Alingsås, signerad.
Startbud80 SEK
37671
PETER KAISER. 2 Par damskor, storlek 6½.
Startbud80 SEK
37676
Kristallkrona. Barock-stil, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud80 SEK
37663
Diverse. Bl.a sytillbehör, cykelsadel m.m.
Startbud80 SEK
37653
Delar av kaffeservis. "Blå måsen", Bing & gröndal & Royal Copenhagen.
Aktuellt bud80 SEK
37673
Diverse. Bl.a Bordsdekorationer Fasaner, smörtaxar, nysilver m.m.
Aktuellt bud160 SEK
37650
Nya testmentet. 1907.
Startbud80 SEK
37664
Diverse väskor.
Startbud80 SEK