Börjar: 23 nov 2024 06:58Avslutas: 1 dec 2024 18:00
1 DECEMBER 2024
37740
Dammsugare. Electrolux, OXY3 System.
Aktuellt bud80 SEK
37714
Tomtar. JIE.
Startbud80 SEK
37741
Promenadband. Adrenalin.
Startbud80 SEK
37705
4 Äggkoppar. Rörstrand. Tuppar. Motiv nr, 1, 2, 11 & 12.
Startbud80 SEK
37730
Månskenslampa/ampel. Rosafärgat glas & mässing.
Aktuellt bud80 SEK
37720
Matberedare. Philips HR 7620
Aktuellt bud80 SEK
37719
Diverse jul.
Aktuellt bud80 SEK
37736
Amerikaur. S k sillalåda, Waterbury Clock Co, 1800-talet.
Startbud80 SEK
37727
Uppläggningsfat JIE & skål "Victoria" Turi-Design.
Startbud80 SEK
37723
Startbud80 SEK
37703
2 Tomtar. Vallis Keramik Sverige.
Startbud80 SEK
37732
ECKE HEDBERG. Olja på duk, "Kungsberget Gästrikland", signerad & daterad -45.
Aktuellt bud500 SEK
37699
ANDERS THORLIN VIBLE. Hänkelvas. Skadad.
Startbud80 SEK
37694
Diverse jul.
Startbud80 SEK
37706
Vägglampa. IKEA.
Startbud80 SEK
37721
Centurion, Electric Multi-Slicer.
Startbud80 SEK
37733
Spegel. Empire, 1800-talet.
Startbud80 SEK
37726
Startbud80 SEK
37696
2 Tomtar med vagnar. Bl.a Gräfenroda. Skador / lagade.
Startbud80 SEK
37717
Diverse skärp/bälten.
Startbud80 SEK
37728
Diverse belysning.
Startbud80 SEK
37725
Startbud80 SEK
37745
CURT OLSSON. Olja på pannå, Komposition, signerad.
Startbud80 SEK
37710
Diverse jul. Bl.a granfot, julgransmattor m.m.
Startbud80 SEK
37715
Mässing & Malm, 6 delar.
Startbud80 SEK
37722
Diverse väskor.
Startbud80 SEK
37737
ÅKE LILJESON. Akvarell, "Benidorm", signerad.
Startbud80 SEK
37697
Matservis, Hackefors,"Modell Wasa", 46 delar.
Aktuellt bud80 SEK
37690
Diverse julkrukor m.m.
Aktuellt bud80 SEK
37735
Väggur. S k Amerikaur, Junghans Brothers, tidigt 1900-tal.
Startbud80 SEK
37702
Tomtar. JIE.
Startbud80 SEK
37724
Startbud80 SEK
37743
4 Stolar. "Aron", IKEA.
Startbud80 SEK
37742
Motionscykel. Spartacus 6006.
Aktuellt bud80 SEK
37734
Äldre spegel. Fasettslipat glas, Ek.
Startbud80 SEK
37708
Diverse tomtar.
Startbud80 SEK
37731
Regäl välling/skeppsklocka. Malm, vikt strax över 7kg.
Aktuellt bud80 SEK
37713
GÖTE AUGUSTSSON. Vas, Ruda Glasbruk.
Startbud80 SEK
37739
Dammsugare. Volta Equipt.
Startbud80 SEK
37718
Diverse tomtar.
Aktuellt bud80 SEK
37744
Äldre babysitter Baby Björn & vagga i trä.
Startbud80 SEK
37701
OLAV GYLLENBORG. 2 Vaser.
Startbud80 SEK
37700
SUSANNE ÖHLÉN. 2 Tallrikar. "LÄCKÖ SLOTT". Förmak nr 166.
Startbud80 SEK
37707
Diverse tomtar.
Startbud80 SEK
37692
Diverse textil & hantverk.
Startbud80 SEK
37738
CARSTEN HVISTENDAHL. Färglitografi, "Malagafiskare", signerad, daterad 1962 & numrerad 8/300.
Startbud80 SEK
37716
2 Stora tomtar. Vallis Keramik.
Aktuellt bud230 SEK
37729
Takkrona. Empire-stil, 1900-talet.
Startbud80 SEK