Börjar: 26 dec 2023 09:18Avslutas: 2 jan 2024 18:00
2 JANUARI 2024
29624
Soffbord. Butlers Tray stil.
Slutpris100 SEK
29619
27 Par manschettknappar. LeSa Singapore, Guldpläterade 22K.
Slutpris100 SEK
29456
Servisdelar. "Grand", Höganäs, 7 delar.
SlutprisInga bud
29623
Diverse kameror. Bl.a Konica, Polaroid, Agfa, Olympus, Canon m.m.
Slutpris950 SEK
29461
Diverse. Bl.a 12 Rumpsteak-tallrikar Pukeberg m.m.
SlutprisInga bud
29626
Äldre skolbänk.
Slutpris100 SEK
29458
Delar av matservis. Sango Black Lilies, 17 delar.
SlutprisInga bud
29625
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad L.Adler.
SlutprisInga bud
29460
Kaffeservis. Thomas, Germany.
SlutprisInga bud
28466
Stereo JVC & Radio SONY.
SlutprisInga bud
29631
Trädgårdsmöbler. Soffa, 2 fåtöljer & bord inklusive dynor.
Slutpris350 SEK
29620
11 Halsband, 1 brosch & 2 par öronhänge. LeSa Singapore, Guldpläterade 22K.
Slutpris700 SEK
28472
Skrivbordsset & Ljusstakar. Mässing & sten.
SlutprisInga bud
29616
Ljuslyktor, samtida.
Slutpris80 SEK
29627
RUNE SÖDERQVIST. Färglitografi, "Birdie", signerad & numrerad 162/220.
Slutpris80 SEK
29622
Skrivbordsstol.
Slutpris80 SEK
29618
Diverse bijouterier.
Slutpris260 SEK
28503
Diverse glas m.m.
SlutprisInga bud
29613
HORST JANSSEN & EGON SCHIELE. Konstlitteratur.
SlutprisInga bud
29617
20 Pärmar/ Safe album 13 ringar.
Slutpris180 SEK
28686
Diskbänk. "Atlant", IKEA, oanvänd.
Slutpris200 SEK
29413
Diverse köksgeråd.
SlutprisInga bud
29615
FDC. Bl.a Gåvor, Häften m.m.
Slutpris260 SEK
29630
Skrivbord. Metall & glas.
Slutpris140 SEK
29612
Louisiana Revy. 6 Tidskrifter.
SlutprisInga bud
29621
Slutpris120 SEK
28402
Kameror. Canon, Olympus & Sony Handycam.
Slutpris800 SEK
29629
Rullator.
Slutpris100 SEK
29414
Diverse brickor. Bl.a Nysilver, rostfritt.
Slutpris80 SEK
29392
Shoppingvagn. Typ Dramaten.
Slutpris140 SEK
29614
EIGIL SHWAB. Den svenska Landskapen, 1936 & 1938.
SlutprisInga bud
29628
Salongsbord.
Slutpris80 SEK
28664
Rostfria grytor. Mestadels NilsJohan.
Slutpris160 SEK