24707 MAURIZIO ALBERELLI, Murano, Venedig, 2 Pokaler med lock, Osignerad.

24707c_8db6345d9027b40_med.jpeg
  • 24707c_8db6345d9027b40_sm.jpeg
  • 24707a_8db6345d3586537_sm.jpeg
  • 24707c_8db6345d996c66c_sm.jpeg
  • 24707b_8db6345d605f364_sm.jpeg
  • 24707b_8db6345d694af87_sm.jpeg

Mäter 34cm & 42cm höga.

Luftblåsor & ojämnheter från tillverkningen förekommer, repor under fotringen.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK