24969 Diverse porslin & keramik. Bl.a Rörstrand, JIE, Gefle, Söholm, Nila m.m.

24969a_8db6cc3a904450c_med.jpeg
  • 24969a_8db6cc3a904450c_sm.jpeg
  • 24969b_8db6cc3a346a6c2_sm.jpeg
  • 24969c_8db6cc3aa221e51_sm.jpeg
  • 24969e_8db6cc3b057479e_sm.jpeg
  • 24969d_8db6cc3a638ce59_sm.jpeg
  • 24969g_8db6cc3ac78352c_sm.jpeg
  • 24969f_8db6cc3a45267b0_sm.jpeg
  • 24969h_8db6cc3acb95243_sm.jpeg
  • 24969i_8db6cc3a510238b_sm.jpeg
  • 24969j_8db6cc3a9052ca8_sm.jpeg
  • 24969k_8db6cc3b036ee64_sm.jpeg
  • 24969l_8db6cc3a8c7fd9c_sm.jpeg
  • 24969m_8db6cc3a7512bbf_sm.jpeg
  • 24969n_8db6cc3acc8ef2d_sm.jpeg
  • 24969o_8db6cc3b086f91e_sm.jpeg
  • 24969p_8db6cc3a9871d13_sm.jpeg
  • 24969q_8db6cc3ad8505e2_sm.jpeg
  • 24969r_8db6cc3ac2268d7_sm.jpeg
  • 24969s_8db6cc3b03267b3_sm.jpeg
  • 24969t_8db6cc3ae544b04_sm.jpeg
  • 24969u_8db6cc3a73e7e52_sm.jpeg
  • 24969v_8db6cc3a59c4495_sm.jpeg

Högsta mäter 26cm,

Sillburk Jie, vas Nila & ljusstakar med blommor har nagg.

Fat med blommor & en ljusstake har sprickor.

Bruksslitage, krackeleringar & missfärgningar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK