25051b_8db6dd34b8a343b_med.jpeg
  • 25051b_8db6dd34b8a343b_sm.jpeg
  • 25051b_8db6dd34b7c192c_sm.jpeg
  • 25051c_8db6dd34c7e9d3c_sm.jpeg
  • 25051f_8db6dd3519a8d4b_sm.jpeg
  • 25051d_8db6dd34e6469d1_sm.jpeg
  • 25051e_8db6dd34fc03131_sm.jpeg
  • 25051a_8db6dd34a999973_sm.jpeg
  • 25051c_8db6dd34c609e39_sm.jpeg
  • 25051d_8db6dd34f43f53b_sm.jpeg

Största mäter 30cm hög & 28x50,5cm.

Den största har nagg på nederkant/undersidan.

Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK