25681 CANDY DESIGN. 5 Änglar.

25681a_8db8447982dd945_med.jpeg
  • 25681a_8db8447982dd945_sm.jpeg
  • 25681b_8db84479482060f_sm.jpeg
  • 25681c_8db844795c613cf_sm.jpeg
  • 25681d_8db844796583144_sm.jpeg
  • 25681e_8db8447946d65f8_sm.jpeg
  • 25681f_8db844794e4a7f1_sm.jpeg
  • 25681g_8db84479562d757_sm.jpeg

Högsta mäter 29cm.

Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK