25734 Diverse köksgeråd. Bl.a kockums, thermosar m.m.

25734a_8db86da94a1ebcd_med.jpeg
  • 25734a_8db86da94a1ebcd_sm.jpeg
  • 25734b_8db86da9e4f5bf4_sm.jpeg
  • 25734c_8db86da9e6dbba8_sm.jpeg
  • 25734d_8db86da9a7960bb_sm.jpeg
  • 25734e_8db86da9fb389ff_sm.jpeg
  • 25734f_8db86da96b704b7_sm.jpeg
  • 25734g_8db86da994aff56_sm.jpeg
  • 25734h_8db86da9ef95893_sm.jpeg
  • 25734i_8db86da99ce6541_sm.jpeg
  • 25734j_8db86da9deba8af_sm.jpeg
  • 25734k_8db86da98c2fd62_sm.jpeg
  • 25734l_8db86da9dd5e8b9_sm.jpeg
  • 25734m_8db86daa0924c28_sm.jpeg
  • 25734n_8db86daa0c38b1b_sm.jpeg
  • 25734o_8db86da996d31c3_sm.jpeg
  • 25734p_8db86da9a16242f_sm.jpeg

Bruksslitage, emaljskador, smutsigt.

Funktion okänd.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK