25776 Diverse Porslin & Keramik.

25776a_8db875b8118ead4_med.jpeg
  • 25776a_8db875b8118ead4_sm.jpeg
  • 25776b_8db875b8339ceb7_sm.jpeg
  • 25776c_8db875b7fd6a9c0_sm.jpeg
  • 25776d_8db875b832e47b5_sm.jpeg
  • 25776e_8db875b87d6e300_sm.jpeg
  • 25776f_8db875b83832ee3_sm.jpeg
  • 25776g_8db875b82c09bec_sm.jpeg
  • 25776h_8db875b87232f2d_sm.jpeg
  • 25776i_8db875b8240e6c5_sm.jpeg
  • 25776j_8db875b83fad8b3_sm.jpeg
  • 25776k_8db875b85ec3b37_sm.jpeg
  • 25776l_8db875b869343a8_sm.jpeg
  • 25776m_8db875b855943c0_sm.jpeg

Bruksslitage, något mindre nagg förekommer.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK