26604 Glassservis. "Mona", Kosta, 111 delar. (3 lådor.)

26604a_8dba49adc60892e_med.jpeg
  • 26604a_8dba49adc60892e_sm.jpeg
  • 26604b_8dba49adabf777a_sm.jpeg
  • 26604c_8dba49adde67dda_sm.jpeg
  • 26604d_8dba49ad78526ba_sm.jpeg
  • 26604e_8dba49adf524f49_sm.jpeg
  • 26604f_8dba49adaeb5434_sm.jpeg
  • 26604g_8dba49ade12b745_sm.jpeg
  • 26604h_8dba49adc040427_sm.jpeg
  • 26604i_8dba49adde5f498_sm.jpeg
  • 26604j_8dba49ada4792cc_sm.jpeg
  • 26604k_8dba49adf8164a4_sm.jpeg
  • 26604l_8dba49ad7dbe987_sm.jpeg

Högsta mäter ca: 13cm.

Förekommer nagg & glassjuka på några glas.

Dom flesta är i gott bruksskick.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK