26977 Diverse keramik. Bl.a Upsala Ekeby, Gefle m.m.

26977a_8dbb06bd52a763c_med.jpeg
  • 26977a_8dbb06bd52a763c_sm.jpeg
  • 26977b_8dbb06bde5bac46_sm.jpeg
  • 26977c_8dbb06bd6a2e162_sm.jpeg
  • 26977d_8dbb06bdab2fa62_sm.jpeg
  • 26977e_8dbb06bd9f87ca9_sm.jpeg
  • 26977f_8dbb06bdb300747_sm.jpeg
  • 26977g_8dbb06bcfa8d693_sm.jpeg
  • 26977h_8dbb06bd0c9317c_sm.jpeg
  • 26977i_8dbb06bcf6a5d85_sm.jpeg
  • 26977j_8dbb06bd4fae3ff_sm.jpeg
  • 26977k_8dbb06bcf42fc4a_sm.jpeg
  • 26977l_8dbb06bde7bd8fc_sm.jpeg
  • 26977m_8dbb06bde5cb7dc_sm.jpeg
  • 26977n_8dbb06be13ae87f_sm.jpeg
  • 26977o_8dbb06bd0673fa0_sm.jpeg
  • 26977p_8dbb06bd63e2acb_sm.jpeg
  • 26977q_8dbb06bdfa400ee_sm.jpeg
  • 26977r_8dbb06bdf85d652_sm.jpeg
  • 26977s_8dbb06bda64e648_sm.jpeg
  • 26977B_8dbb06bdf948ccd_sm.jpeg
  • 26977t_8dbb06bd2fa90b3_sm.jpeg
  • 26977u_8dbb06bd372989e_sm.jpeg
  • 26977v_8dbb06bd00c6dd7_sm.jpeg
  • 26977x_8dbb06bd9e21cbf_sm.jpeg
  • 26977y_8dbb06bd4b1c1cf_sm.jpeg
  • 26977z_8dbb06bda6a7280_sm.jpeg
  • 26977A_8dbb06bd47f00ec_sm.jpeg

Högsta mäter 26cm.

Nagg på Upsala skålen & på brun kruka.

Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK