27022 Gustavsberg. Bl.a "Silur" Stig Lindberg.

27022a_8dbb2a9737e6977_med.jpeg
  • 27022a_8dbb2a9737e6977_sm.jpeg
  • 27022b_8dbb2a973e1395a_sm.jpeg
  • 27022c_8dbb2a977147bd8_sm.jpeg
  • 27022d_8dbb2a9764a105a_sm.jpeg
  • 27022e_8dbb2a97283bdd4_sm.jpeg
  • 27022f_8dbb2a97951ff8b_sm.jpeg
  • 27022g_8dbb2a9775d1518_sm.jpeg
  • 27022h_8dbb2a9729231f1_sm.jpeg
  • 27022i_8dbb2a974c53604_sm.jpeg
  • 27022j_8dbb2a972d86d89_sm.jpeg
  • 27022k_8dbb2a9783056f0_sm.jpeg
  • 27022l_8dbb2a978349f5d_sm.jpeg
  • 27022m_8dbb2a9784e1173_sm.jpeg

Högsta mäter ca: 15cm.

Silurfatet har ett nagg i fatet & stor mugg har nagg på kanten.

Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK