27113 Teskrin & skrin. Sengustavianskt, Slutet på 1800 talet. mahognyfaner.

27113a_8dbb516378f872b_med.jpeg
  • 27113a_8dbb516378f872b_sm.jpeg
  • 27113b_8dbb51639a49862_sm.jpeg
  • 27113c_8dbb5163a54a596_sm.jpeg
  • 27113d_8dbb516368a5c65_sm.jpeg
  • 27113e_8dbb51638daa590_sm.jpeg
  • 27113f_8dbb51638e5f245_sm.jpeg
  • 27113g_8dbb5163745d32b_sm.jpeg
  • 27113h_8dbb5163a76c386_sm.jpeg
  • 27113i_8dbb516359cde5d_sm.jpeg
  • 27113j_8dbb51639fadd0d_sm.jpeg
  • 27113k_8dbb51637130106_sm.jpeg
  • 27113l_8dbb5163673c4cd_sm.jpeg
  • 27113m_8dbb51637ba5172_sm.jpeg
  • 27113n_8dbb516394a9dc4_sm.jpeg
  • 27113o_8dbb5163a1477ff_sm.jpeg
  • 27113p_8dbb5163886e8f7_sm.jpeg

Bruksslitage, fanerskador.

En nyckel.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK