27230 DUX ST 1113. Stereo & högtalare.

27230a_8dbb856208cd50b_med.jpeg
  • 27230a_8dbb856208cd50b_sm.jpeg
  • 27230b_8dbb8561ef00342_sm.jpeg
  • 27230c_8dbb8561c39e03c_sm.jpeg
  • 27230d_8dbb8561d0fe393_sm.jpeg
  • 27230e_8dbb8561971624c_sm.jpeg
  • 27230f_8dbb8561ce4e9c0_sm.jpeg
  • 27230g_8dbb8561f50b14a_sm.jpeg
  • 27230h_8dbb8561d52653d_sm.jpeg
  • 27230i_8dbb85622823aa9_sm.jpeg
  • 27230j_8dbb85622e49973_sm.jpeg
  • 27230k_8dbb8561d7fb161_sm.jpeg
  • 27230l_8dbb8561f9fbb7f_sm.jpeg
  • 27230m_8dbb856232d6cdd_sm.jpeg
  • 27230n_8dbb8561b820d88_sm.jpeg
  • 27230o_8dbb856231f19dd_sm.jpeg
  • 27230p_8dbb85622ff4d85_sm.jpeg
  • 27230q_8dbb85622ca991c_sm.jpeg
  • 27230r_8dbb8561e3fa9d7_sm.jpeg

Ej funktionstestat.

Lyser & snurrar vid strömtillförsel.

Bruksslitage, repor, märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK