27379 Kockums & Kaffekanna "Finel" Kaj Franck.

27379a_8dbbe66a1b1a726_med.jpeg
  • 27379a_8dbbe66a1b1a726_sm.jpeg
  • 27379b_8dbbe66a38714d8_sm.jpeg
  • 27379c_8dbbe66a54493e1_sm.jpeg
  • 27379d_8dbbe66a6d16338_sm.jpeg
  • 27379e_8dbbe66a8afffd0_sm.jpeg
  • 27379f_8dbbe66aa487b4a_sm.jpeg
  • 27379g_8dbbe66abdad47a_sm.jpeg
  • 27379h_8dbbe66ad891fad_sm.jpeg

Kanna mäter ca: 32cm hög.

Bruksslitage, emaljskador.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK