27418 Tryckplåtar koppar.

27418a_8dbbf504ad0d8be_med.jpeg
  • 27418a_8dbbf504ad0d8be_sm.jpeg
  • 27418b_8dbbf504c2bd112_sm.jpeg
  • 27418c_8dbbf504ef75699_sm.jpeg
  • 27418d_8dbbf5051b20602_sm.jpeg
  • 27418e_8dbbf5054166116_sm.jpeg
  • 27418f_8dbbf50565f2a8c_sm.jpeg
  • 27418g_8dbbf5058d0114f_sm.jpeg
  • 27418h_8dbbf505b7c3e3d_sm.jpeg
  • 27418i_8dbbf505dba6199_sm.jpeg
  • 27418j_8dbbf505fcad7ea_sm.jpeg
  • 27418k_8dbbf5061d364c3_sm.jpeg
  • 27418l_8dbbf5063b1b2b8_sm.jpeg
  • 27418m_8dbbf5065a8e54c_sm.jpeg
  • 27418n_8dbbf5067a34813_sm.jpeg
  • 27418o_8dbbf5069551973_sm.jpeg

Fartyg med damer mäter 40x49,8cm

Foster mäter 49,8x39cm.

Bruksslitage, repor.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK