27449 Bang & Olofsen. 2 Högtalare. BEOVOX 1702.

27449a_8dbbfff9f3a62ba_med.jpeg
  • 27449a_8dbbfff9f3a62ba_sm.jpeg
  • 27449b_8dbbfffa1139916_sm.jpeg
  • 27449c_8dbbfffa2ef7767_sm.jpeg
  • 27449d_8dbbfffa46afa27_sm.jpeg
  • 27449e_8dbbfffa5e22407_sm.jpeg

Bruksslitage, repor.

Ej funktionstestade.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK