27507 Armbandsur. Herr, Jaeger-Lecoultre, Automatic, vintage.

27507a_8dbc0dbbbdd7ed5_med.jpeg
  • 27507a_8dbc0dbbbdd7ed5_sm.jpeg
  • 27507b_8dbc0dbbdab9ba6_sm.jpeg
  • 27507c_8dbc0dbbf9916c0_sm.jpeg

Mäter ca: 33mm i diam.

Funktion okänd.

Bruksslitage, repor.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK