27573 HERTHA BENGTSSON. "Rosmarin", Rörstrand.

27573a_8dbc32dac8b394e_med.jpeg
  • 27573a_8dbc32dac8b394e_sm.jpeg
  • 27573b_8dbc32daec6fd91_sm.jpeg
  • 27573c_8dbc32db0ce69b0_sm.jpeg
  • 27573d_8dbc32db2b5ad69_sm.jpeg
  • 27573e_8dbc32db56e426b_sm.jpeg
  • 27573f_8dbc32db7ce32da_sm.jpeg
  • 27573g_8dbc32db9f0a72b_sm.jpeg
  • 27573h_8dbc32dbb9dfdd1_sm.jpeg
  • 27573i_8dbc32dbeed4a3d_sm.jpeg
  • 27573j_8dbc32dc13e4c16_sm.jpeg
  • 27573k_8dbc32dc3b851bc_sm.jpeg
  • 27573l_8dbc32dc6901ff8_sm.jpeg
  • 27573m_8dbc32dc8dff451_sm.jpeg

En kopp & ett fat samt locket på kannan har nagg.

En kopp har krackeleringar & missfärgning.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK