28044 PAUL KEDELV. Vas & skål. "Coquille". Flygfors, signerad & daterade -57.

28044a_8dbd392153b9395_med.jpeg
  • 28044a_8dbd392153b9395_sm.jpeg
  • 28044b_8dbd3921791f515_sm.jpeg
  • 28044c_8dbd3921a176ed4_sm.jpeg
  • 28044d_8dbd3921c16eaf7_sm.jpeg
  • 28044e_8dbd3921e354507_sm.jpeg

Högsta möter ca: 17,5cm.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK