28171 Diverse termosar.

28171a_8dbd7cd57fa804a_med.jpeg
  • 28171a_8dbd7cd57fa804a_sm.jpeg
  • 28171b_8dbd7cd58fc6e4c_sm.jpeg
  • 28171c_8dbd7cd5a726b2b_sm.jpeg
  • 28171d_8dbd7cd5bf363b9_sm.jpeg
  • 28171e_8dbd7cd5d532c30_sm.jpeg
  • 28171f_8dbd7cd5e982240_sm.jpeg
  • 28171g_8dbd7cd5ff367d1_sm.jpeg
  • 28171h_8dbd7cd6133e95e_sm.jpeg
  • 28171i_8dbd7cd62931592_sm.jpeg
  • 28171j_8dbd7cd64299f40_sm.jpeg
  • 28171k_8dbd7cd659c28be_sm.jpeg

Högsta mäter 29,5cm.

Bruksslitage, repor, bulor, smutsiga.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK