28292 Diverse porslin. Bl.a Rörstrand, Arabia m.m.

28292a_8dbdd3ac37103e7_med.jpeg
  • 28292a_8dbdd3ac37103e7_sm.jpeg
  • 28292b_8dbdd3ac6ba818b_sm.jpeg
  • 28292c_8dbdd3acadf92c4_sm.jpeg
  • 28292d_8dbdd3acdd1e0fb_sm.jpeg
  • 28292e_8dbdd3ad0b00c2e_sm.jpeg
  • 28292f_8dbdd3ad315ef7c_sm.jpeg
  • 28292g_8dbdd3ad522201c_sm.jpeg
  • 28292h_8dbdd3ad730b95e_sm.jpeg
  • 28292i_8dbdd3ad95f05a0_sm.jpeg
  • 28292j_8dbdd3adbbaaf0d_sm.jpeg
  • 28292k_8dbdd3adda0a2d0_sm.jpeg
  • 28292l_8dbdd3adf9e5fee_sm.jpeg
  • 28292m_8dbdd3ae1cf971f_sm.jpeg
  • 28292n_8dbdd3ae3745bd6_sm.jpeg
  • 28292o_8dbdd3ae51f3e48_sm.jpeg
  • 28292p_8dbdd3ae7c9ad27_sm.jpeg
  • 28292q_8dbdd3aea302a4b_sm.jpeg
  • 28292r_8dbdd3aedda8616_sm.jpeg
  • 28292s_8dbdd3af1bb9d9b_sm.jpeg
  • 28292t_8dbdd3af4cbe061_sm.jpeg
  • 28292u_8dbdd3af7812653_sm.jpeg
  • 28292v_8dbdd3afa1151a3_sm.jpeg
  • 28292x_8dbdd3afc61be53_sm.jpeg
  • 28292y_8dbdd3afe4d913a_sm.jpeg
  • 28292z_8dbdd3b007a9b1f_sm.jpeg
  • 28292A_8dbdd3b02b62097_sm.jpeg
  • 28292B_8dbdd3b04bd7f9b_sm.jpeg

Bruksslitage, krackeleringar, smutsigt, missfärgningar kan förekomma.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK