28554 Blomsterflickor. Design, ELSI BOURELIUS & Ulla Skogh.

28554a_8dbe1f5bac65866_med.jpeg
  • 28554a_8dbe1f5bac65866_sm.jpeg
  • 28554b_8dbe1f5bdd487ce_sm.jpeg
  • 28554c_8dbe1f5c0d44e0e_sm.jpeg
  • 28554d_8dbe1f5c37d36c1_sm.jpeg
  • 28554e_8dbe1f5c5e59540_sm.jpeg
  • 28554f_8dbe1f5c82be49e_sm.jpeg
  • 28554g_8dbe1f5ca59c884_sm.jpeg
  • 28554h_8dbe1f5cd0be3d6_sm.jpeg
  • 28554i_8dbe1f5d001b246_sm.jpeg
  • 28554j_8dbe1f5d27ee29b_sm.jpeg
  • 28554k_8dbe1f5d4ab6f02_sm.jpeg
  • 28554l_8dbe1f5d72791bc_sm.jpeg
  • 28554m_8dbe1f5d99fa141_sm.jpeg
  • 28554n_8dbe1f5dc58263a_sm.jpeg
  • 28554o_8dbe1f5df09a6e2_sm.jpeg
  • 28554p_8dbe1f5e155afb5_sm.jpeg
  • 28554q_8dbe1f5e3ba2c25_sm.jpeg
  • 28554r_8dbe1f5e62745b3_sm.jpeg
  • 28554s_8dbe1f5e90cb6d1_sm.jpeg
  • 28554t_8dbe1f5ebe949b9_sm.jpeg
  • 28554u_8dbe1f5eee69417_sm.jpeg
  • 28554v_8dbe1f5f193b260_sm.jpeg
  • 28554x_8dbe1f5f428ef4e_sm.jpeg
  • 28554y_8dbe1f5f696adf3_sm.jpeg
  • 28554z_8dbe1f5f8e3c303_sm.jpeg
  • 28554A_8dbe1f5fb1ac14f_sm.jpeg
  • 28554B_8dbe1f5fd481d74_sm.jpeg
  • 28554C_8dbe1f5ffab9482_sm.jpeg
  • 28554D_8dbe1f601fac9d6_sm.jpeg

De förekommer nagg samt lagningar.

Högsta mäter ca: 29cm.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK