28597 Diverse Jul. Tomtar & Krubba.

28597a_8dbe439f7f635b5_med.jpeg
  • 28597a_8dbe439f7f635b5_sm.jpeg
  • 28597b_8dbe439f9ec38f3_sm.jpeg
  • 28597c_8dbe439fc8c85a2_sm.jpeg
  • 28597d_8dbe439ff141924_sm.jpeg
  • 28597e_8dbe43a018f7232_sm.jpeg
  • 28597f_8dbe43a03fd8c8a_sm.jpeg
  • 28597g_8dbe43a06af2585_sm.jpeg
  • 28597h_8dbe43a093b59d8_sm.jpeg
  • 28597i_8dbe43a0ba93e81_sm.jpeg
  • 28597j_8dbe43a0df5f94c_sm.jpeg
  • 28597k_8dbe43a107cdb3b_sm.jpeg
  • 28597l_8dbe43a12e5da23_sm.jpeg

Figurer till krubban är i slitet skick.

Tomtarna har färgbortfall, glasyrnagg.

Krubban har fanerskador, ej funktionstestad.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK