29057 Tvättfat & kanna.

29057a_8dbefe565567691_med.jpeg
  • 29057a_8dbefe565567691_sm.jpeg
  • 29057b_8dbefe5668ea352_sm.jpeg
  • 29057c_8dbefe56878f223_sm.jpeg
  • 29057d_8dbefe56a8430be_sm.jpeg
  • 29057e_8dbefe56be87ca9_sm.jpeg
  • 29057f_8dbefe56e5ff3c8_sm.jpeg
  • 29057g_8dbefe5705630a6_sm.jpeg
  • 29057h_8dbefe5720c49e8_sm.jpeg
  • 29057i_8dbefe573f024dc_sm.jpeg

Kannan mäter ca: 25cm hög & fat 35cm i diam.

Krackeleringar, missfärgningar.

Lagad kanna.

Mindre nagg förekommer på fat.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK