29242 YNGVE EKSTRÖM. Karmstol, Swedese.

29242a_8dbf58e06dc7e2f_med.jpeg
  • 29242a_8dbf58e06dc7e2f_sm.jpeg
  • 29242b_8dbf58e08304fed_sm.jpeg
  • 29242c_8dbf58e09c3c645_sm.jpeg
  • 29242d_8dbf58e0b3be01a_sm.jpeg
  • 29242e_8dbf58e0e1a9c3a_sm.jpeg
  • 29242f_8dbf58e10fdbc70_sm.jpeg
  • 29242g_8dbf58e13b7521f_sm.jpeg

Mäter ca: 84cm hög, 63cm bred & 41cm i sitthöjd.

Ringa slitage, repor på armstöden.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK