29243 YNGVE EKSTRÖM. Karmstol, Swedese.

29243a_8dbf58e4ade8ed4_med.jpeg
  • 29243a_8dbf58e4ade8ed4_sm.jpeg
  • 29243b_8dbf58e4bde301f_sm.jpeg
  • 29243c_8dbf58e4cc8cda3_sm.jpeg
  • 29243d_8dbf58e4db400df_sm.jpeg
  • 29243e_8dbf58e4f6209ce_sm.jpeg
  • 29243f_8dbf58e519fb780_sm.jpeg
  • 29243g_8dbf58e5477a09d_sm.jpeg

Mäter ca: 115cm hög, 62cm bred & 41cm i sitthöjd.

Ringa slitage, repor på armstöden.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK