29443 Diverse porslin. Bl.a Gustavsberg, Gefle, Nordiska kompaniet, Rörstrand m.m.

29443a_8dbfc8b93d0eab7_med.jpeg
  • 29443a_8dbfc8b93d0eab7_sm.jpeg
  • 29443b_8dbfc8b9642d9c3_sm.jpeg
  • 29443c_8dbfc8b9969514d_sm.jpeg
  • 29443d_8dbfc8b9c1ffcb9_sm.jpeg
  • 29443e_8dbfc8b9f2c4161_sm.jpeg
  • 29443f_8dbfc8ba2743e49_sm.jpeg
  • 29443g_8dbfc8ba4e4ee74_sm.jpeg
  • 29443h_8dbfc8ba77bc268_sm.jpeg
  • 29443i_8dbfc8baa670d9b_sm.jpeg
  • 29443j_8dbfc8badab4400_sm.jpeg
  • 29443k_8dbfc8bb08b8f76_sm.jpeg
  • 29443l_8dbfc8bb2d2b31c_sm.jpeg
  • 29443m_8dbfc8bb5694b5b_sm.jpeg
  • 29443n_8dbfc8bb7a28f49_sm.jpeg
  • 29443o_8dbfc8bba1994c6_sm.jpeg
  • 29443p_8dbfc8bbc3507b0_sm.jpeg
  • 29443q_8dbfc8bbe8bbcb6_sm.jpeg

Fiskfat är missfärgat.

Något mindre nagg kan förekomma & krackeleringar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK