29991 2 Karmstolar. Ek, Rokokostil.

29991a_8dc176822e10396_med.jpeg
  • 29991a_8dc176822e10396_sm.jpeg
  • 29991b_8dc176824a94400_sm.jpeg
  • 29991c_8dc17682639ff80_sm.jpeg
  • 29991d_8dc176828b46e11_sm.jpeg
  • 29991e_8dc17682ab2bb7b_sm.jpeg
  • 29991f_8dc17682ccfc205_sm.jpeg
  • 29991g_8dc17682f1c86be_sm.jpeg

Mäter ca: 92cm höga, 64cm breda & 45cm i sitthöjd.

Bruksslitage, repor, märken, fläckar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK