30398 ROSA LJUNG. 7 Delar.

30398a_8dc27c5ee15bda7_med.jpeg
  • 30398a_8dc27c5ee15bda7_sm.jpeg
  • 30398b_8dc27c5f030514c_sm.jpeg
  • 30398c_8dc27c5f2254b59_sm.jpeg
  • 30398d_8dc27c5f41ab522_sm.jpeg
  • 30398e_8dc27c5f6063e56_sm.jpeg
  • 30398f_8dc27c5f7a961a6_sm.jpeg
  • 30398g_8dc27c5f92cdbd8_sm.jpeg
  • 30398h_8dc27c5faf29bd0_sm.jpeg
  • 30398i_8dc27c5fcbf9566_sm.jpeg
  • 30398j_8dc27c5fec3ca2a_sm.jpeg
  • 30398k_8dc27c6009a5293_sm.jpeg
  • 30398l_8dc27c6024f30e8_sm.jpeg

Bruksslitage, smutsigt.

Något enstaka nagg kan förekomma.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK