30595 Kockums. 3 Delar.

30595a_8dc2e152113b215_med.jpeg
  • 30595a_8dc2e152113b215_sm.jpeg
  • 30595b_8dc2e1522d80cb7_sm.jpeg
  • 30595c_8dc2e152482b255_sm.jpeg
  • 30595d_8dc2e1526096414_sm.jpeg
  • 30595e_8dc2e1527dbabeb_sm.jpeg
  • 30595f_8dc2e15298ef9d8_sm.jpeg
  • 30595g_8dc2e152b4bd1d9_sm.jpeg
  • 30595h_8dc2e152d32702b_sm.jpeg
  • 30595i_8dc2e152f099b01_sm.jpeg
  • 30595j_8dc2e1530d0037e_sm.jpeg
  • 30595k_8dc2e1532e67da7_sm.jpeg
  • 30595l_8dc2e15347ff77f_sm.jpeg
  • 30595m_8dc2e1535fe90fe_sm.jpeg
  • 30595n_8dc2e1537c8ad9c_sm.jpeg
  • 30595o_8dc2e1539770dee_sm.jpeg
  • 30595p_8dc2e153ad5cd53_sm.jpeg
  • 30595q_8dc2e153c438319_sm.jpeg

Högsta mäter ca: 28cm.

Bruksslitage & emaljskador.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK