30601 Diverse äldre konserveringsburkar & flaskor.

30601a_8dc2e23156c817a_med.jpeg
  • 30601a_8dc2e23156c817a_sm.jpeg
  • 30601b_8dc2e2316b13b8a_sm.jpeg
  • 30601c_8dc2e2318b7601f_sm.jpeg
  • 30601d_8dc2e231aaa6845_sm.jpeg
  • 30601e_8dc2e231c906612_sm.jpeg
  • 30601f_8dc2e231e7bbe96_sm.jpeg
  • 30601g_8dc2e2320659967_sm.jpeg
  • 30601h_8dc2e23223a1a0e_sm.jpeg
  • 30601i_8dc2e23243cbfab_sm.jpeg
  • 30601j_8dc2e23261e1dc5_sm.jpeg
  • 30601k_8dc2e2327f4ecba_sm.jpeg
  • 30601l_8dc2e2329e71f6f_sm.jpeg

Bruksslitage, mindre nagg, smutsigt.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK