30706 Skrivbord. Björk, 1930 talet.

30706a_8dc314ac34be6cf_med.jpeg
  • 30706a_8dc314ac34be6cf_sm.jpeg
  • 30706b_8dc314ac5f8573d_sm.jpeg
  • 30706c_8dc314ac8071c94_sm.jpeg
  • 30706d_8dc314ac9f8a558_sm.jpeg
  • 30706e_8dc314acc782c8e_sm.jpeg
  • 30706f_8dc314acec09272_sm.jpeg
  • 30706g_8dc314ad251a13e_sm.jpeg
  • 30706h_8dc314ad5576a6c_sm.jpeg
  • 30706i_8dc314ad77733a7_sm.jpeg

Mäter ca: 75cm högt & 73x140cm.

Bruksslitage, repor, skav.

2 nycklar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK