30957 Matservis. Hackefors, "Modell Eva", 55 delar.

30957a_8dc38380a1744f1_med.jpeg
  • 30957a_8dc38380a1744f1_sm.jpeg
  • 30957b_8dc38380baa8769_sm.jpeg
  • 30957c_8dc38380dea88db_sm.jpeg
  • 30957d_8dc38380fca4550_sm.jpeg
  • 30957e_8dc383811990f90_sm.jpeg
  • 30957f_8dc383813d56d52_sm.jpeg
  • 30957g_8dc3838167a7bff_sm.jpeg
  • 30957h_8dc383818fdb947_sm.jpeg
  • 30957i_8dc38381b7b47b8_sm.jpeg
  • 30957j_8dc38381d663cdf_sm.jpeg
  • 30957k_8dc38381efebea9_sm.jpeg
  • 30957l_8dc383820471837_sm.jpeg
  • 30957m_8dc383821106aab_sm.jpeg
  • 30957n_8dc383821c665eb_sm.jpeg
  • 30957o_8dc3838226066fb_sm.jpeg
  • 30957p_8dc3838237bc66c_sm.jpeg
  • 30957q_8dc38382583abf6_sm.jpeg
  • 30957r_8dc3838276e9998_sm.jpeg
  • 30957s_8dc38382924bbad_sm.jpeg
  • 30957t_8dc38382a6c1e6b_sm.jpeg
  • 30957u_8dc38382b3cecd1_sm.jpeg

12 Flata tallrikar, 12 Djupa tallrikar, 12 Förrätts tallrikar, 12 Assietter, 5 Uppläggning, 1 Såsskål & 1 Kanna.

Är i gott bruksskick.

Något enstaka nagg kan förekomma.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK