31273 STIG SANDKVIST, 2 Teakskålar, Jämtland Härjedalen slöjdalster.

31273a_8dc4437e8b90115_med.jpeg
  • 31273a_8dc4437e8b90115_sm.jpeg
  • 31273b_8dc4437ea01b05c_sm.jpeg
  • 31273c_8dc4437ec0ff243_sm.jpeg
  • 31273d_8dc4437ee312e61_sm.jpeg
  • 31273e_8dc4437ef79d7ce_sm.jpeg
  • 31273f_8dc4437f054f5a7_sm.jpeg
  • 31273g_8dc4437f181a6c0_sm.jpeg
  • 31273h_8dc4437f35e4115_sm.jpeg
  • 31273i_8dc4437f51a220a_sm.jpeg
  • 31273j_8dc4437f660d4d2_sm.jpeg

Största mäter ca: 10cm hög & 17,5x22,5cm.

Bruksslitage, repor, märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK