31401 Gjutjärnsgryta. Corpo, Danmark.

31401a_8dc49aa86e4d513_med.jpeg
  • 31401a_8dc49aa86e4d513_sm.jpeg
  • 31401b_8dc49aa889203e9_sm.jpeg
  • 31401c_8dc49aa8a903ba8_sm.jpeg
  • 31401d_8dc49aa8c8c7c2c_sm.jpeg
  • 31401e_8dc49aa8e607ca4_sm.jpeg
  • 31401f_8dc49aa8ff52ed7_sm.jpeg
  • 31401g_8dc49aa919c7d0c_sm.jpeg
  • 31401h_8dc49aa9335554e_sm.jpeg
  • 31401i_8dc49aa94b00382_sm.jpeg

Mäter ca: 15,5cm hög & 29,5cm i diam.

Bruksslitage, emaljskador.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK