31433 Matgrupp. Bord + 2 iläggsskivor & 10 stolar. "Carpati", Ek, 1900-talets senare del.

31597a_med.jpeg
  • 31597a_sm.jpeg
  • 31597b_sm.jpeg
  • 31597c_sm.jpeg
  • 31597d_sm.jpeg
  • 31597e_sm.jpeg
  • 31597f_sm.jpeg
  • 31597g_sm.jpeg
  • 31597h_sm.jpeg
  • 31597i_sm.jpeg
  • 31597j_sm.jpeg
  • 31597k_sm.jpeg
  • 31597l_sm.jpeg

Bord mäter ca: 74,5cm högt & 100x160cm.

Iläggsskivor mäter ca: 40cm.

Stolar mäter ca:100cm höga, 47cm breda & 46cm i sitthöjd.

Ringa slitage, repor, märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK