31647 Gryta/Balja. Emaljerad plåt, Polen.

31647a_8dc554400da4a69_med.jpeg
  • 31647a_8dc554400da4a69_sm.jpeg
  • 31647b_8dc554401ac97d5_sm.jpeg
  • 31647c_8dc554402ff2446_sm.jpeg
  • 31647d_8dc55440520c64c_sm.jpeg
  • 31647e_8dc55440676de96_sm.jpeg
  • 31647f_8dc5544078540ed_sm.jpeg
  • 31647g_8dc5544093bf8dd_sm.jpeg

Mäter ca: 32cm hög & 43cm i diam.

Bruksslitage, emaljskador, rost.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK