31854 Diverse porslin. Bl.a Gustavsberg m.m.

31854a_8dc5ace436e9c11_med.jpeg
  • 31854a_8dc5ace436e9c11_sm.jpeg
  • 31854b_8dc5ace44b9050d_sm.jpeg
  • 31854c_8dc5ace45f4d24c_sm.jpeg
  • 31854d_8dc5ace48ace36b_sm.jpeg
  • 31854e_8dc5ace4b01e479_sm.jpeg
  • 31854f_8dc5ace4d306272_sm.jpeg
  • 31854g_8dc5ace4f6e81ca_sm.jpeg
  • 31854h_8dc5ace510cd261_sm.jpeg
  • 31854i_8dc5ace51f77846_sm.jpeg
  • 31854j_8dc5ace52d9c071_sm.jpeg
  • 31854k_8dc5ace53986101_sm.jpeg
  • 31854l_8dc5ace543fe07e_sm.jpeg
  • 31854m_8dc5ace55081e38_sm.jpeg
  • 31854n_8dc5ace56c43001_sm.jpeg
  • 31854o_8dc5ace592b973a_sm.jpeg
  • 31854p_8dc5ace5b6d282c_sm.jpeg
  • 31854q_8dc5ace5df92d4c_sm.jpeg
  • 31854r_8dc5ace5fd7498a_sm.jpeg
  • 31854s_8dc5ace61f0c66d_sm.jpeg
  • 31854t_8dc5ace6439595f_sm.jpeg
  • 31854u_8dc5ace66380a56_sm.jpeg
  • 31854v_8dc5ace6863e7a2_sm.jpeg
  • 31854x_8dc5ace6a8a82c2_sm.jpeg
  • 31854y_8dc5ace6c7eca87_sm.jpeg
  • 31854z_8dc5ace6e890e8b_sm.jpeg
  • 31854A_8dc5ace7042528c_sm.jpeg
  • 31854B_8dc5ace71a5b716_sm.jpeg
  • 31854C_8dc5ace72c84aca_sm.jpeg
  • 31854D_8dc5ace74219319_sm.jpeg

Bruksslitage, repor & missfärgningar förekommer.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK