31959 Delar av kaffeservis. "Gröna Anna", Rörstrand.

31959a_8dc5e0f4ca7a3ae_med.jpeg
  • 31959a_8dc5e0f4ca7a3ae_sm.jpeg
  • 31959b_8dc5e0f4fca62a6_sm.jpeg
  • 31959c_8dc5e0f5277b2dd_sm.jpeg
  • 31959d_8dc5e0f54ad6cd4_sm.jpeg
  • 31959e_8dc5e0f56fa77e4_sm.jpeg
  • 31959f_8dc5e0f5906a82c_sm.jpeg
  • 31959g_8dc5e0f5b408022_sm.jpeg
  • 31959h_8dc5e0f5d196606_sm.jpeg
  • 31959i_8dc5e0f5f0e34cb_sm.jpeg
  • 31959j_8dc5e0f60a83860_sm.jpeg
  • 31959k_8dc5e0f61cc1c67_sm.jpeg
  • 31959l_8dc5e0f63f1cf69_sm.jpeg
  • 31959m_8dc5e0f6579535b_sm.jpeg

Både äldre & nyare.

Något enstaka mindre nagg kan förekomma.

Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK