32006 Diverse keramik, porslin & belysning. Bl.a Laholm, Gefle, Rörstrand m.m.

32006a_8dc5f951c82b565_med.jpeg
  • 32006a_8dc5f951c82b565_sm.jpeg
  • 32006b_8dc5f951efe830f_sm.jpeg
  • 32006c_8dc5f95219491f2_sm.jpeg
  • 32006d_8dc5f9523cb4a30_sm.jpeg
  • 32006e_8dc5f9525f82c29_sm.jpeg
  • 32006f_8dc5f9527dc25a3_sm.jpeg
  • 32006g_8dc5f9529d449d9_sm.jpeg
  • 32006h_8dc5f952c0b699e_sm.jpeg
  • 32006i_8dc5f952e5202da_sm.jpeg
  • 32006j_8dc5f953038d591_sm.jpeg
  • 32006k_8dc5f9532083de2_sm.jpeg
  • 32006l_8dc5f9533c33d53_sm.jpeg
  • 32006m_8dc5f9535c409ff_sm.jpeg
  • 32006n_8dc5f9537a1f5e8_sm.jpeg
  • 32006o_8dc5f9539b1e73f_sm.jpeg
  • 32006p_8dc5f953b8e2959_sm.jpeg
  • 32006q_8dc5f953d91ac07_sm.jpeg
  • 32006r_8dc5f953f8e8392_sm.jpeg
  • 32006s_8dc5f95417c4210_sm.jpeg
  • 32006t_8dc5f9543274107_sm.jpeg
  • 32006u_8dc5f9545069e11_sm.jpeg
  • 32006v_8dc5f954706ecb2_sm.jpeg
  • 32006x_8dc5f9548d83c25_sm.jpeg
  • 32006y_8dc5f954afe5802_sm.jpeg
  • 32006z_8dc5f954d08a35f_sm.jpeg
  • 32006A_8dc5f954f76141d_sm.jpeg
  • 32006B_8dc5f9551812deb_sm.jpeg
  • 32006C_8dc5f95537be09a_sm.jpeg
  • 32006D_8dc5f95556e859d_sm.jpeg
  • 32006E_8dc5f9557b6c9c2_sm.jpeg
  • 32006F_8dc5f9559b931e5_sm.jpeg

Blandad kompott & skick.

Bruksslitage, nagg, missfärgningar.

Funktion okänd.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK